Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży? Dostała gratulacje od fanów

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski od dwunastu lat są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Ostatnio aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać okrągły brzuszek. Czy gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest w ciąży?

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest mamą trójki dzieci. W 2013 roku urodziła się córka Zofia, cztery lata później celebrytka urodziła Barbarę, a we wrześniu 2018 roku pojawił się na świecie syn Stanisław. Ojcem dzieci gwiazdy jest jej mąż - Krzysztof Wiśniewski. 40-latka mimo licznych obowiązków macierzyńskich nie zrezygnowała z udziału w kultowych produkcjach filmowych i reklamach. Socha często chwali się zdjęciami z planu w mediach społecznościowych. 

Małgorzata Socha jest w ciąży?

Małgorzata Socha ostatnio opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie. Aktorka pozuje przy szybie, na której rysuje serduszko. Fani zwrócili uwagę na nietypowy układ sweterka, który ukazuje nieco zaokrąglony brzuszek. 

 

Co myśli o kolejnej ciąży Małgorzata Socha?

Małgorzata Socha jakiś czas temu została zapytana przez "Dzień Dobry TVN", czy planuje czwarte dziecko. Aktorka odpowiedziała wówczas: 

O, nie, nie, nie! My już z mężem zrobiliśmy swoje. Teraz czekamy na innych!

- stwierdziła Socha.

Mimo to, fani w dalszym ciągu doszukują się szczegółów, wskazujących na ciążę . Na najnowszym zdjęciu internauci pytali aktorkę, czy zdecydowała się na kolejne dziecko.

Rodzina się powiększy?
Sweterek Super, ale czy trzeba pani Małgosiu też gratulować?
Pani Małgosia w ciąży?
Gosia, czy to czas gratulować?!

- pisali obserwatorzy.

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" odpowiedziała na liczne sugestie i nieco ostudziła entuzjazm licznie zgromadzonych fanów. Jak się okazuje, główną przyczyną było nietypowe ułożenie elementu garderoby, a nie zaokrąglony brzuszek, który miał wskazywać na ciążowe krągłości. 

Takie ułożenie sweterka

- napisała Socha.

Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży?Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży? screen Instagram / @malgosia_socha

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci
Więcej o: