Emily Ratajkowski pozwoli wybrać dziecku płeć. "Gdy skończy 18 lat, samo nas o niej poinformuje"

Emily Ratajkowki do tej pory zaskakiwała głównie nagością. Teraz wraz z mężem zdecydowała, że będą swoje dziecko wychowywać niebinarnie i pozwolą mu zdecydować o swojej płci.

Emily Ratajkowski, jedna z najbardziej popularnych obecnie modelek, urodziła się w 1991 roku w Londynie. Ma obywatelstwo amerykańskie i polskobrzmiące nazwisko. To ostatnie za sprawą ojca, który ma polskie korzenie. Emily swój pierwszy kontrakt z agencją modelek podpisała, gdy miała zaledwie 14 lat. Na początku występowała w kampaniach marek odzieżowych. Stała się rozpoznawalna dzięki rozbieranej sesji dla magazynu "Treats!" Od tej pory nagość na stałe przylgnęła do jej wizerunku. Nieco później zagrała w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke, gdzie pojawiła się u boku m.in.: Pharrella Williamsa. Tam, w oryginalnej wersji teledysku, także wystąpiła nago (teledysk ma także ocenzurowaną wersję, to ta oficjalna, którą wszyscy znamy). Emily zagrała także w kilku filmach.

Małgorzata Rozenek na rodzinnym spacerze z dzieckiemMałgorzata Rozenek na spacerze z rodziną. Fanki zwróciły uwagę na wyraz twarzy Henia. "Pewnie w uszy mu zimno"

Emily Ratajkowski nie unika nagości

Emily Ratajkowski bez oporów bierze udział we wszelkich przedsięwzięciach, które wymagają nagości. Chętnie prezentuje swoje piękne ciało w całej okazałości, na Instagramie nie brak jej zdjęć, na których można podziwiać kształtne pośladki i idealne piersi. Ciąża w tym temacie nic nie zmieniła. Modelka wzięła udział w sesji dla magazynu Vogue, na Instagramie także pojawiają się jej nagie zdjęcia, na których dumnie pokazuje ciążowy brzuszek

 

Emily Ratajkowski nie zdradziła płci dziecka

Modelka, wraz z mężem Sebastianem Bearem McClardem, aktorem i producentem, zdecydowali się nie zdradzać płci dziecka. Nic dziwnego, sami jej nie znają. Na łamach magazynu Vogue Emily  wyznała: 

Kiedy mówimy znajomym, że jestem w ciąży, ich pierwszym pytaniem jest to o płeć. Lubimy odpowiadać wtedy, że nie poznamy jej, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat, wtedy samo da nam znać 

Depresja poporodowaNowe badania na temat depresji poporodowej. "Może się zacząć trzy lata po urodzeniu dziecka"

Emily przyznała jednocześnie, że ludzie zwykle reagują śmiechem na takie stwierdzenie. Modelka dodała jednak, że dla nich sprawa jest bardziej skomplikowana i tu nie chodzi jedynie o genitalia, z którymi urodzi się ich dziecko.

Zobacz wideo Ginekolog: "Poród naturalny wymaga wcześniejszego przygotowania"
Więcej o: