Joanna Krupa uczy Ashę ratować zwięrzeta. "Tak powinni robić wszyscy rodzice"

Joanna Krupa i jej mąż, Douglas Nunes od roku wspólnie wychowują córkę Ashę-Leigh. Dziewczynka każdego dnia uczy się czegoś nowego, a rodzice dokładają wszelkich starań, aby przekazać jej swoje wartości.

Joanna Krupa od najmłodszych lat uczy swoją córkę miłości i szacunku do zwierząt. Jurorka "Top Model" znana jest ze swojego zaangażowania w walkę o prawa zwierząt i nie ogranicza się jedynie do słów. W 2017 roku przemalowana w tygrysa stanęła się pod Parlamentem w Londynie, gdzie protestowała przeciwko wykorzystywaniu dzikich zwierząt w cyrkach.

Każdego roku Krupa angażuje się w działania organizacji PETA, która zajmuje się obroną zwierząt przed szkodliwymi działaniami człowieka. Nic dziwnego, że robi wszystko, aby zarazić córkę swoim entuzjazmem. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię z rodzinnej wycieczki do punktu rescued animals. To właśnie tam znajdują się niechciane, porzucone, wykorzystywane lub zbłąkane zwierzęta, którym grupa działaczy próbuje znaleźć na nowo odpowiedni dom.

Joanna Krupa uczy córkę ratować zwierzęta

Joanna Krupa podczas jednej z kampanii PETA zwróciła uwagę na to, że każdego roku miliony zwierząt ginie z rąk ludzi. Wspominała o torturowaniu zwierząt na farmach i o okrucieństwie, jakiego dopuszczają się ich właściciele.

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała spotkanie Douglasa z Ashą w Polsce
Jestem przeciwna przemocy, zarówno w stosunku do ludzi, jak i do zwierząt. Jedyną różnicą jest to, że zwierzęta nie mają głosu i same nie mogą prosić o pomoc

- podkreślała. W 2015 roku publicznie podpisała list do premier Beaty Szydło i poprosiła w nim o wprowadzenie w Polsce zakazu  hodowli zwierząt na futra. Swoim zaangażowaniem zaraża też innych. Od małego Asha ma styczność z gromadą adoptowanych psów, które mieszkają w ich domu. Tym razem pokazała swojej córce, gdzie trafiają zwierzęta, które uda się uratować od oprawców. Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcia i nagrania z wycieczki. Młoda Asha razem z mamą chodzi pomiędzy zwierzętami. 

 
Uczymy współczucia od młodego wieku

- napisała pod zdjęciem Joanna Krupa. Komentujący zdecydowanie docenili jej zaangażowanie i zgodzili się z tym, że dzieciom od najmłodszych lat powinno się przekazywać takie wartości. 

Tak powinni robić wszyscy rodzice

- napisała jedna fanka.

Gdyby wszyscy rodzice tak postępowali, świat byłby lepszym miejscem

- dodała inna. 

Więcej o: