Anna Lewandowska na zdjęciu z Laurą. "Jedna będzie burpees Queen, druga modnisią"

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, na którym pozuje z córeczką. Uwagę fanów przykuło to, co dziewczynka trzymała w rączce. "Zanim się obejrzysz, a już będzie na szyi" - komentowali.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko zachęca fanów do prowadzenia zdrowego trybu życia, ale również pokazuje fotografie z rodziną. Tym razem trenerka opublikowała zdjęcie z córeczką. Uwagę obserwatorów zwróciło to, co dziewczynka trzyma w rączce.

Anna Lewandowska pozuje z Laurą

Trenerka miała na sobie czarny, prosty T-shirt, a swoje długie włosy splotła w dwa warkocze. Skromną stylizację ozdobiły jednak duże kolczyki oraz złoty łańcuszek. Biżuteria mamy wzbudziła duże zainteresowanie małej Laury. Trzymana w objęciach mamy dziewczynka, wyciągnęła rączkę w kierunku naszyjnika, mocno pociągając za jedno ze złotych ogniw. 

Chyba już wiem, kto będzie mi podbierał moją ulubioną biżuterię.

- przyznała z rozbawieniem Anna Lewandowska.

Pod uroczym zdjęciem mamy i córki szybko pojawiła się masa komentarzy. Internauci żartowali, że starsza córka Anny Lewandowskiej w przyszłości będzie pasjonować się sportem, a młodsza, która już wykazuje zainteresowanie biżuterią, wyrośnie na strojnisię. Wielu rodziców stwierdziło, że ich dzieci również chętnie łapały swoje mamy za długie naszyjniki czy kolczyki.

Zanim się obejrzysz, a już będzie na szyi.
Ja przy drugim dziecku przestałam nosić kolczyki, bo synek lubił się nimi 'bawić'
Klarcia pójdzie w ślady rodziców i będzie mistrzynią burpees, a Laura stylistyką. Słodki widok.
Klara taka bardziej 'na sportowo', to może Laura będzie bardziej 'biżuteryjna'.
Jedna będzie burpees Queen, druga modnisią.

- pisali fani.

 
Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata
Więcej o: