Córka Natalii Kukulskiej wie, co chce robić w przyszłości. Pójdzie w ślady mamy?

Natalia Kukulska ma troje dzieci. Dwoje z nich już wyraziło chęć wyjazdu za granicę i to na inny kontynent, do USA. Piosenkarka musi przyznać, że jej pociechy są ambitne i odważne.

Natalia Kukulska, piosenkarka, autorka tekstów i producentka ma troje dzieci. Najstarsze z nich - syn Jan urodził się 24 czerwca 2000 roku. Pięć lat później na świat przyszła córka Anna, a w styczniu 2017 roku piosenkarka urodziła najmłodszą z całej trójki - Laurę. Ojcem dzieci jest mąż Natalii Kukulskiej - perkusista Michał Dąbrówka.

Lara Gessler pozuje na spacerze z córkąLara Gessler pokazała zdjęcie z rodzinnego spaceru. "Nie wiem Lara, coś ty zrobiła, ale wyładniałaś i to nie złośliwość"

Syn Natalii Kukulskiej poszedł w ślady piosenkarki

Kilka lat temu, gdy Janek zbliżał się do matury i musiał zdecydować o swojej dalszej edukacji, a w dalszej perspektywie i całej przyszłości, wpadł na pomysł wyjazdu za granicę, do USA, gdzie chciał studiować. Nie od razu jednak. Planował rozpocząć studia muzyczne w Warszawie, na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, a do Stanów wyjechać dopiero po pierwszym semestrze. Z wyjazdu ostatecznie zrezygnował, mimo że wraz z rodziną poleciał do USA zobaczyć, jak wygląda szkoła, w której chciał się uczyć. Janek kocha muzykę tak, jak jego mama. Gra na fortepianie, perkusji, świetnie śpiewa i do tego komponuje. Nie mogło być inaczej, oboje rodzice są w końcu związani z muzyką, w ich domu nigdy nie było cicho.

 

Kasia TuskKasi Tusk skradziono zdjęcie z bloga. Fanki: A może zrobić z tego dobry uczynek?

Córka Natalii Kukulskiej planuje wyjazd za granicę

Młodsza siostra Janka, Ania, ma dziś 15 lat. Dziewczyna ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Chce, tak jak kiedyś planował jej brat, wyjechać do USA, gdzie planuje uczyć się języka i aktorstwa. Jak powiedziała Natalia Kukulska tygodnikowi Rewia, docenia ambitne plany Ani, jednak zdecydowanie bardziej wolałaby, aby jej pociecha nie emigrowała. Jednocześnie zapewniła, ze jeśli dziecko podejmie taką decyzję, ona pomoże jej zrealizować te plany. Ciekawe, czy najmłodsza z całego rodzeństwa - Laura, także zamarzy o życiu i nauce za granicą. 

Więcej o: