Aleksandra Żebrowska z Feliksem w nosidełku. "Dwie ręce wolne, ale wszystkie okruchy lecą dziecku na głowę"

Aleksandra Żebrowska jest mamą trojga dzieci. Jej najmłodszy syn przyszedł na świat w sierpniu i od tamtej pory są niemalże nierozłączni. Młoda mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie zabawny post, który zrozumie każda korzystająca z nosidła matka.

Aleksandra Żebrowska jest jedną z celebrytek, które dbają o to, aby w sieci szczerze mówić o macierzyństwie. Z humorem prezentuje trudne sytuacje, z którymi mierzy się na co dzień niejedna matka. To właśnie dzięki temu zyskała liczne grono obserwatorek. Zawsze pod jej zdjęciami wybucha dyskusja, a młode matki wymieniają się doświadczeniami. Tak było i tym razem, gdy Żebrowska opublikowała zdjęcie z Feliksem w nosidle. 

Aleksandra Żebrowska nosi Feliksa w chuście

Aleksandra Żebrowska, jak wiele mam, zdecydowała się na noszenie Feliksa w nosidle. Wcześniej Żebrowska próbowała korzystać z klasycznych chust, jednak nigdy się u niej nie sprawdziły. Zwolennicy tej metody twierdzą, że noszenie dziecka w ten sposób nie tylko ułatwia matce wykonywanie codziennych czynności, ale również pomaga budować relację pomiędzy rodzicem a dzieckiem, która jest oparta na bliskości, obecności i przywiązaniu. 

Niby dwie ręce wolne, ale wszystkie okruchy lecą dziecku na głowę

- zażartowała Żebrowska pod najnowszym zdjęciem. Jej post wywołał lawinę komentarzy.

 

Inne mamy odważyły się podzielić również własnym doświadczeniem. Jednogłośnie stwierdziły, że nad głową dziecka nie wolno jeść arbuza ani melona, bo kapie dziecku na głowę i później zlepiają się jego włosy. Niektóre z komentujących kobiet przytoczyły również swoje zabawne historie.

Ostatnio przerażony mąż wrzeszczy: "krew! On ma krew w uchu!" Ja nie wiem, po co tyle paniki. To zwykły ketchup

- napisała jedna z nich. 

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
A ja myślałam, że tylko ja zdrapuję resztki zupy dyniowej zza ucha syna. Pomijając fakt, że i tak była zimna, bo matka to robot i nie musi jeść

- dodała inna. Pojawił się również pomysł, żeby założyć synowi kapelusik na czas posiłku. Wielu fanów doceniło naturalność żony Żebrowskiego.

Chusta do noszenia dziecka ułatwia rodzicom funkcjonowanie, odciąża kręgosłup, a dziecku daje poczucie bliskości i bezpieczeństwa.Chusta do noszenia dziecka - poznaj zalety chustowania!

Te naturalne foty, pozy niewymuszone. Szczęście rodzinne w oczach.
Podziwiam pani piękno, dziecko, a nade wszystko: normalność.
To takie prawdziwe...

- pisali. 

Aleksandra Żebrowska kąpie się z dzieckiemAleksandra Żebrowska pozuje nago z dzieckiem w wannie. Fani zachwyceni: Jaka bliskość

Więcej o: