Joanna Krupa pokazała pokój córki. Internautka: Wszystkie książeczki w języku angielskim?

Joanna Krupa pochwaliła się na Instagramie metamorfozą pokoiku swojej rocznej córki Ashy. Fani są zachwyceni zmianą wnętrza. Jedna z internautek doszukała się szczegółu i zapytała Joasię, dlaczego książki w pokoju są wyłącznie po angielsku.

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Na początku listopada 2019 roku urodziła dziecko. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Joanna często publikuje zdjęcia z małą na Instagramie. Modelka chwali się także ważnymi momentami swojego życia rodzinnego. Widać, że świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej mamy. Z kolei fani chętnie śledzą poczynania Ashy w mediach społecznościowych. Ostatnio prowadząca "Top Model" pokazała, jak odnowiła pokój córki. Trzeba przyznać, że jest tam naprawdę uroczo!

Joanna Krupa odnowiła pokój małej Ashy

Joanna Krupa jeszcze niedawno świętowała pierwsze urodziny córki. W związku z tym postanowiła zmienić aranżację pokoju dziecka. Modelka zdecydowała się, aby dodać do pomieszczenia nieco więcej zabawek. Prowadząca "Top Model" pochwaliła się zmianami w mediach społecznościowych. Na zdjęciu pozuje w nowym pokoju wraz z zadowoloną Ashą. 

Moja Asha skończyła już roczek i to najwyższy czas na zmiany w jej pokoiku. Wybrałam nowe mebelki, które idealnie pasują mi do wnętrza. (...) Zdradzę Wam, że ja i moja córeczka jesteśmy zachwycone!

- podpisała fotografię.

 

Pokoik jest schludny i zarazem bardzo stylowy. Możemy zauważyć, że jest w nim mnóstwo rozwijających przedmiotów, takich jak, chociażby miniaturowy fortepian. Uwagę zwracają także książeczki w języku angielskim, a my jesteśmy pewni, że Joanna Krupa od małego chce uczyć dziecka obcowania z tym językiem. 

Fani zachwyceni wnętrzem pokoju córki Joanny Krupy

Okazuje się, że pokoik zrobił prawdziwą furorę w Internecie. Obserwatorzy zwrócili uwagę na to, że jest on przede wszystkim normalny i nie ma w nich przepychu, a dla dziecka jest jak najbardziej komfortowy. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że metamorfoza pokoju jest naprawdę udana.

Asia jesteś taka normalna! Pokoik bez przepychu, tak normalnie, prosto i pięknie.
Ładnie, kolorowo, tak normalnie. Przecież dziecko ma się czuć w swoim pokoju komfortowo. Cudowna ta Pani córeczka!
Fortepianik mega

- uznali fani. 

Znalazła się też internautka, która za wszelką cenę doszukiwała się szczegółów. Zapytała wówczas, dlaczego wszystkie książeczki są w języku angielskim?

Wszystkie książeczki w języku angielskim?

- zapytała obserwatorka.

Inna fanka odpowiedziała na komentarz i zasugerowała, że to nic dziwnego, a wychowanie dziecka w innym języku to ogromny wysiłek rodziców. 

Wychowanie w innym języku to ogromny wysiłek rodziców, nie każdy rodzic musi i chce się tego podejmować i jest to ich osobista decyzja

- stwierdziła internautka.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Przerwy w nagraniach "Top Model" Joanna Krupa spędza ze swoją córeczką
Więcej o: