Gwiazdy pokazują zdalną naukę swoich dzieci. "I znów pełna chata, nauczanie zdalne dzieci, praca przez telefon obojga rodziców"

Już od 9 listopada najmłodsi uczniowie rozpoczęli zdalne nauczanie. Rodzice mają dodatkowy obowiązek, bowiem muszą pomóc odnaleźć się dzieciom w nowej rzeczywistości. Gwiazdy pokazały, jak rozpoczął się dla nich szkolny tydzień w domu.

W ostatnich tygodniach odnotowano drastyczny wzrost zakażeń COVID-19. Rząd stara się przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusa i w ubiegłym tygodniu wprowadził nowe obostrzenia. Zamknięto nie tylko galerie handlowe, instytucje kulturalne, siłownie i baseny, lecz także szkoły. Od 9 do 29 listopada wszyscy uczniowie przechodzą na zdalną naukę. Pewnie zastanawiacie się jak radzą sobie dzieci gwiazd w nowej dla wszystkich rzeczywistości, kiedy to uczniowie z dnia na dzień zostali zamknięci w domach i trzeba zapewnić im kontynuację edukacji szkolnej w zupełnie innym formacie. 

Katarzyna Bosacka pokazuje syna podczas zajęć zdalnych

Katarzyna Bosacka to polska dziennikarka prasowa i telewizyjna oraz matka czwórki dzieci: 22-letniego Janka, 7-letniego Franka oraz 17-letniej Marysi i 15-letniej Zosi. Jej najmłodszy syn od poniedziałku rozpoczął naukę w domu. W związku z tym prezenterka pokazała zdjęcie z Frankiem, który od rana pilnie uczestniczy w zajęciach. 48-latka wyznała, że ma nadzieję, że wkrótce obostrzenia zostaną zniesione, a jej dziecko będzie uczyć się stacjonarnie. 

I znów pełna chata, nauczanie zdalne dzieci, praca przez telefon obojga rodziców. Miejmy nadzieję, że to wszystko wkrótce się skończy! Zdrowia życzymy i cierpliwości!

- napisała pod zdjęciem Bosacka. 

 

Córka Agaty Rubik uczy się w domu

Modelka Agata Rubik jest żoną kompozytora Piotra Rubika, mamą Heleny i Alicji. Chętnie pokazuje na Instagramie, jak wygląda codzienne życie rodziny. Ostatnio młodsza córka zaczęła naukę z domu, a jej mama pochwaliła się wspólnym zdjęciem. 

No to jedziemy z tym koksem!

- podpisała fotografię.

 

Joanna Moro pokazuje rzeczywistość szkolną w domu

Joanna Moro to aktorka, która mimo licznych obowiązków stara się poświęcać rodzinie każdą wolną chwilę. Teraz przez zamknięte teatry ma o wiele więcej czasu. Aktorka wraz z mężem Mirosławem Szpilewskim doczekali się trójki dzieci: 10-letniego Mikołaja, 7-letniego Jeremiego oraz kilkumiesięcznej córki Ewy. Celebrytka pokazała w relacji na Instagramie, jak wyglądają zdalne lekcje w jej domu. Przy okazji aktorka przyznała, że nie zazdrości tego rodzicom. 

Syn Joanny Moro ma zdalne naucznieSyn Joanny Moro ma zdalne naucznie Screen Instagram, @joannamoro.official

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Agata Rubik jest przytłoczona nauczaniem zdalnym. "Podziwiam niektóre matki"
Więcej o: