Weleda. W harmonii z naturą i z człowiekiem

Celem firmy Weleda jest pielęgnowanie, poprawianie i przywracanie zdrowia ludzi. Rozpoczęliśmy działalność w 1921 roku jako farmaceutyczne laboratorium z własnym ogrodem roślin leczniczych. Dziś Weleda jest światowym, wiodącym producentem holistycznych kosmetyków naturalnych, jak również farmaceutyków przeznaczonych do terapii antropozoficznej.

Organiczna herbatka dla mam karmiących piersią

Starannie wybrane owoce anyżu, kminku, kopru włoskiego, kozieradka oraz werbeny cytrynowej nadają herbatce przyjemnie łagodny i orzeźwiający smak. Wspiera harmonijną pielęgnację mam karmiących piersią. Kojąca herbatka została opracowana we współpracy z położnymi i farmaceutami z myślą o szczególnym okresie karmienia piersią.

Trzy filiżanki dziennie pomogą utrzymać zrównoważoną gospodarkę płynami, a tym samym wspierać naturalną produkcję mleka.

Składniki:

Nasiona kozieradki *, owoce anyżu *, owoce kopru włoskiego * (20%), owoce kminku *, liście werbeny cytrynowej *(15%). *składniki pochodzące z rolnictwa ekologicznego

Przygotowanie:

Użyj jednej torebki herbaty na filiżankę i zalej świeżo przegotowaną wodą (około 200 ml), pozostaw do zaparzenia na 5 minut, aby umożliwić uwolnienie się ekstraktów podkreślających smak.

herbatki organiczneherbatki organiczne Weleda

Roślinne mydło z nagietkiem

Roślinne mydło z nagietkiem zawiera wyciągi kwiatów nagietka i rumianku i nadaje się, dzięki jego łagodnej pielęgnacji i przyjemnego zapachu, do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt. Ono jest również wspaniałe dla wrażliwej skóry dorosłych i np. wielokrotnego mycia.

Mydło nagietkowe WELEDAMydło nagietkowe WELEDA WELEDA

Jako produkty dla mam w ciąży i mam karmiących dostępne również:

Olejek do masażu na rozstępy dla kobiet w ciąży

Olejek do pielęgnacji biustu,

Olejek do masażu krocza.

Więcej informacji na www.weleda.pl

Więcej o: