Romee Strijd pozuje nago w ciążowej sesji. Aniołek Victoria's Secret wygląda na zdjęciach zniewalająco

Romee Strijd, holenderska modelka, która swoją popularność zawdzięcza m.in. współpracy z marką Victoria's Secret wzięła udział w nagiej ciążowej sesji. Jej efekty są niesamowite.

Romee Strijd jest holenderską modelką, która zasłynęła m.in.: dzięki współpracy z marką Victoria’s Secret. Romee urodziła się w 1995 roku, gdy była nastolatką, w czasie zakupów z mamą zaczepił ją łowca talentów, próbując nakłonić do wizyty w agencji modelek, Holenderka była wówczas bardzo nieśmiała, dlatego odmówiła. Przełamała swoje opory, dopiero gdy obejrzała kilka programów telewizyjnych poświęconych modelingowi i modelkom. Stwierdziła, że jej miejsce to wybieg. W 2011 roku, w wieku szesnastu lat, podpisała kontrakt z agencją modelek DNA Models. W ciągu kilku kolejnych lata pojawiła się na najważniejszych wybiegach branży modowej. Pracowała m.in. dla Prady, Burberry, Yves Saint Laurenta, Alexandra McQueena, Michaela Korsa i Calvina Kleina. W 2014 roku pierwszy raz wzięła udział w pokazie Victoria’s Secret. Dzięki temu jej kariera nabrała tempa, twarz stała się rozpoznawalna, a kalendarz zapełniony do granic możliwości. 

Iluzja optycznaWszyscy myślą, że zdjęcie przedstawia karmienie piersią, ale to iluzja optyczna. Widzicie to?

Romee Strijd zapozowała nago z ciązowym brzuchu

Romee Strijd o tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała wszystkich już w maju, zamieszczając tę informację na Instagramie. Ojcem dziecka jest jej mąż - Laurens van Leeuwen. Dziś modelka jest już w zaawansowanej ciąży, lada chwila powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem zdecydowała się uwiecznić te chwile, biorąc udział we wspaniałej ciążowej sesji. 

 

Modelka zapozowała przed obiektywem zupełnie nago, dzięki czemu zaprezentowała swój ciążowy brzuszek w pełnej okazałości. Rękami zasłania łono, z kolei imponujące, długie włosy częściowo osłaniają piersi. Autorem zdjęć jest Philippe Vogelenzang, zdjęcia powstały dla Dsection magazine, a część dochodu ze sprzedaży pisma zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Romee Strijd na zdjęciach prezentuje się wspaniale.

Zobacz wideo Czy różyczka w czasie ciąży jest niebezpieczna?
Więcej o: