Michał Żebrowski pokazał zabawne zdjęcie z synkiem. Fanka: Nóżki, jakie zgrabne

Michał Żebrowski udostępnił na Instagramie kolejne zdjęcie z małym Feliksem. Tym razem jednak to nie dziecko przyciągnęło uwagę fanów aktora.

Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra Żebrowska kilka miesięcy temu zostali rodzicami. Powitali na świecie swojego trzeciego syna - Felicjana. 

Michał Żebrowski ma już troje dzieci

Mimo że Michał Żebrowski jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, dyrektorem Teatru 6. piętro, wystarczy zajrzeć na jego profil na Instagramie lub profil jego żony, żeby przekonać się, że pozostał skromnym, człowiekiem, który ma do siebie ogromny dystans.

Aleksandra Żebrowska niedawno po raz trzeci została mamą.Aleksandra Żebrowska pokazała "fryzurę 2020". Matki: Jakbym widziała siebie. "Ten sam fryz. Ten sam stajl"

Aleksandra Żebrowska bardzo często publikuje w sieci zdjęcia dokumentujące życie prywatne rodziny Żebrowskich. Chętnie pokazuje codzienność z małym dzieckiem, udostępnia fotki, na których wraz z mężem są uchwyceni w domowych ubraniach, w chwilach relaksu. Nie pozują, nie próbują za wszelką cenę pokazać, że ich życie wygląda jak w bajce. Nie chwalą się drogimi gadżetami dla dziecka etc. Z tego powodu Aleksandrę Żebrowską pokochały miliony kobiet, głównie młode matki. Dodaje im otuchy, pokazuje, że nie zawsze w życiu wszystko musi być idealnie i dopięte na ostatni guzik. Michał Zebrowski niedawno udostępnił kolejne zdjęcie z synem, które przypadło do gustu jego fanom. 

 

Michał Żebrowski udostępnił fotkę z synem

To nie pierwsze zdjęcie, które pokazuje, że Michał Zebrowski aktywnie uczestniczy w opiece nad swoim dzieckiem. Na Instagramie pojawiła się już fotka jak karmi maleństwo lub pozuje z nim po nieprzespanej nocy. Tym razem zamieścił fotkę w kurtce nawiązującej do gry komputerowej Cyberpunk, jednak opis pod zdjęciem brzmi: Cybertata. Pod zdjęciem, jak nietrudno się domyślić, pojawiła się masa komentarzy fanów aktora:

Aleksandra Żebrowska i Michał ŻebrowskiCiężarna Aleksandra Żebrowska w samej bieliźnie. "To jest bardzo nieprzyzwoite mieć tak idealną figurę"

Nóżki, jakie zgrabniutkie
Wstawaj samuraju, pora bujać ten wózek.
Cyber tata - cyber dziecko. Nie obijać się! Bujać trzeba! Słodkich snów maluszku
DADDY COOL!!!!!

Większość opublikowanych komentarzy pochodzi oczywiście od pań, część z nich komplementuje nogi aktora. Nie bez powodu, nawet takie zdjęcie dowodzi, że gwiazda kina jest w świetnej formie. 

Zobacz wideo Poród. Gdy dziecko jest już na świecie
Więcej o: