Małgorzata Rozenek udostępniła urocze zdjęcie Henia. "I zaraz będzie, że to nie powinno być nad głową"

Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie śpiącego syna. Mały Henio skradł serca fanów. W komentarzach wywiązała się też interesująca dyskusja dotycząca krytyki matek w sieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitali swojego syna na świecie 5 miesięcy temu. Prezenterka telewizyjna i były piłkarz przez trzy lata starali się o dziecko za pomocą metody in vitro. Choć droga ta nie była usłana różami, mały Henio wynagradza im wszelkie trudy. Celebrytka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że ich syn to najcudowniejsze dziecko na świecie. 

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie śpiącego Henia

Dumna mama często chwali się synem na swoich profilach w mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do wielu celebrytek Rozenek nie ukrywa twarzy dziecka. Henio rośnie na oczach 1,4 mln obserwatorów. Tym razem "Perfekcyjna pani domu" opublikowała fotografię śpiącego niemowlaka. Fani tradycyjnie zachwycili się urodą syna gwiazdy.

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie Radosława i HenryczkaMałgorzata Rozenek pokazała podobieństwo między Radosławem a Henryczkiem. "Jaki ojciec taki syn"

Jaki on jest śliczny

- napisała jedna z obserwatorek. 

Ale Henryk się zmienia 

- zauważyła inna. 

 

Małgorzata Rozenek powiesiła nad łóżkiem Henryka chmurkę

Wiele osób zwróciło uwagę na chmurkę, która wisi nad łóżeczkiem Henryka. Niektóre mamy pisały, że również chętnie powiesiłyby podobną ozdobę nad kołyską własnego dziecka, inne zastanawiały się, czy to bezpieczne. W jednym z komentarzy wywiązała się dyskusja na temat krytykowania matek w sieci.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem
I zaraz będzie: To nie powinno być nad głową! Może spaść! Nie powinien być przykryty, może się udusić itd. itp. A ja powiem, że maluszek cudowny. Przepiękny bobas. Wygląda jak laleczka

- napisała fanka. Inna mama wyjaśniła w odpowiedzi, że takie lampki mają specjalne zaczepy, które gwarantują bezpieczeństwo niemowlaka. 

Gdyby nikt nie zareagował, to byłoby, że ludzie są zamknięci i udają, że nie widzą

- odpowiedziała kolejna obserwatorka. 

Jak powinien spać noworodek?

Eksperci jednak przekonują, że nie warto sięgać po tego rodzaju akcesoria. Dziecko może je samodzielnie odczepić, a wówczas będzie stanowiło dla niego zagrożenie. Zaleca się, aby niemowlę spało w wygodnym łóżeczku na stosunkowo twardym materacyku. Należy unikać pozostawiania w łóżeczku zabawek, koronek czy ozdób, w które dziecko mogłoby się wkręcić i owinąć wokół własnego ciała. Ponadto noworodek nie potrzebuje tradycyjnego posłania. Ani poduszka, ani ciepła i ciężka kołdra nie są mu potrzebne. Właściwie każde akcesorium pozostawiane w dziecięcym łóżeczku bez nadzoru może okazać się potencjalnie niebezpieczne. Nawet kocyk czy pościel.

Ochraniacz do łóżeczka ma swoich zwolenników i przeciwników. Zdjęcie ilustracyjneOchraniacz do łóżeczka - jakie ma zastosowanie? Wady i zalety tego akcesorium

Więcej o: