Aleksandra Żebrowska pokazała zabawne nagranie z synem. "Dzieciom do 18 miesięcy nie powinno się dawać gapić w ekrany!"

Aleksandra Żebrowska zachwyca fanów poczuciem humoru. Z dystansem podchodzi do wielu tematów także macierzyńskich i dzieli się swoim podejściem w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała taneczne ruchy synka, który patrzy się w ekran tabletu. Wyprzedziła reakcje fanek, które mogłyby skrytykować Żebrowskich.

Aleksandra Żebrowska napisała na Instagramie, że jej synek ukończył 7 lat i opublikowała w związku z tym nagranie, na którym widać małego Henia poruszającego się w rytm melodii z "Gwiezdnych wojen", przed ekranem tabletu. 

Z okazji 7. urodzin Henia, obejrzeliśmy dzisiaj siedem tys. starych filmów i zdjęć w telefonie. Ten nadal kocham najbardziej

- opisała.

 

Aleksandra Żebrowska wyprzedza komentarze fanek

Aleksandra Żebrowska zapewne spodziewała się komentarzy, w których mogłaby zostać skrytykowana za to, że pozwoliła małemu dziecku na korzystanie z tabletu. Żartobliwie poruszyła temat jako pierwsza i podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z tego, że małe dzieci nie powinny wpatrywać się w ekrany telefonów, czy tabletów.

PS. Dzieciom do 18 miesięcy nie powinno się dawać gapić w ekrany! (Na tym filmie Henio ma przynajmniej 19 miesięcy) 

- wyjaśniła. Pod nagraniem jednak pojawiło się mnóstwo pozytywnych reakcji internautek i życzeń dla Henia z okazji urodzin.

Urodzony dyrygent. 
Ale czad!
Jakie urocze! Wszystkiego najlepszego dla synka

- czytamy w komentarzach. 

Aleksandra Żebrowska niedawno w nietypowy sposób wsparła strajk kobiet. Opublikowała zdjęcie synka w ubrudzonych śpioszkach i dodała krótki, ale bardzo sugestywny podpis: "Na prezesa". Wcześniej odniosła się m.in. do karmienia piersią w miejscach publicznych.

Aleksandra Żebrowska o karmieniu piersiąAleksandra Żebrowska pokazała komentarze dotyczące karmienia piersią. "Ludzie nie mają ochoty oglądać waszych piersi"

Żebrowska opublikowała także mnóstwo naturalnych zdjęć, na których widać, jak wygląda jej codzienność. Na jednym ze zdjęć widać, jak stoi w kuchni i miesza jedzenie w garnku, czy na przykład fryzurę, którą zdarza się jej mieć bardzo często w tym roku. Zobacz: Aleksandra Żebrowska pokazała "fryzurę 2020". Matki: Jakbym widziała siebie. "Ten sam fryz. Ten sam stajl".

Zobacz wideo Mleko mamy to magiczna substancja. Obalamy 5 popularnych mitów na temat karmienie piersią
Więcej o: