Aleksandra Żebrowska pokazała zabawne nagranie z synem. "Dzieciom do 18 miesięcy nie powinno się dawać gapić w ekrany!"

Aleksandra Żebrowska zachwyca fanów poczuciem humoru. Z dystansem podchodzi do wielu tematów także macierzyńskich i dzieli się swoim podejściem w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała taneczne ruchy synka, który patrzy się w ekran tabletu. Wyprzedziła reakcje fanek, które mogłyby skrytykować Żebrowskich.

Aleksandra Żebrowska napisała na Instagramie, że jej synek ukończył 7 lat i opublikowała w związku z tym nagranie, na którym widać małego Henia poruszającego się w rytm melodii z "Gwiezdnych wojen", przed ekranem tabletu. 

Z okazji 7. urodzin Henia, obejrzeliśmy dzisiaj siedem tys. starych filmów i zdjęć w telefonie. Ten nadal kocham najbardziej

- opisała.

 

Aleksandra Żebrowska wyprzedza komentarze fanek

Aleksandra Żebrowska zapewne spodziewała się komentarzy, w których mogłaby zostać skrytykowana za to, że pozwoliła małemu dziecku na korzystanie z tabletu. Żartobliwie poruszyła temat jako pierwsza i podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z tego, że małe dzieci nie powinny wpatrywać się w ekrany telefonów, czy tabletów.

PS. Dzieciom do 18 miesięcy nie powinno się dawać gapić w ekrany! (Na tym filmie Henio ma przynajmniej 19 miesięcy) 

- wyjaśniła. Pod nagraniem jednak pojawiło się mnóstwo pozytywnych reakcji internautek i życzeń dla Henia z okazji urodzin.

Urodzony dyrygent. 
Ale czad!
Jakie urocze! Wszystkiego najlepszego dla synka

- czytamy w komentarzach. 

Aleksandra Żebrowska niedawno w nietypowy sposób wsparła strajk kobiet. Opublikowała zdjęcie synka w ubrudzonych śpioszkach i dodała krótki, ale bardzo sugestywny podpis: "Na prezesa". Wcześniej odniosła się m.in. do karmienia piersią w miejscach publicznych.

Żebrowska opublikowała także mnóstwo naturalnych zdjęć, na których widać, jak wygląda jej codzienność. Na jednym ze zdjęć widać, jak stoi w kuchni i miesza jedzenie w garnku, czy na przykład fryzurę, którą zdarza się jej mieć bardzo często w tym roku. Zobacz: Aleksandra Żebrowska pokazała "fryzurę 2020". Matki: Jakbym widziała siebie. "Ten sam fryz. Ten sam stajl".

Zobacz wideo Mleko mamy to magiczna substancja. Obalamy 5 popularnych mitów na temat karmienie piersią
Więcej o: