Nauczycielka na TikToku. "Podczas mojej kariery nigdy nie zadawałam prac domowych"

27-letnia nauczycielka z Teksasu nigdy nie zadaje swoim uczniom prac domowych. Ma do nich szczególne podejście - traktuje ich poważnie, liczy się z ich zdaniem i do każdego podchodzi indywidualnie. Wszyscy ją kochają.

Courtney White, 27-letnia nauczycielka języka angielskiego w szkole średniej w Alvarado w Teksasie. Jest jedną z tych nauczycielek, które pamięta się później przez całe swoje życie. Kocha uczyć, tryska dobrym humorem, zaraża pozytywną energią. Uczniowie ją uwielbiają i trudno im się dziwić. Traktuje ich poważnie, indywidualnie podchodzi do każdego z nich. 

Nauczycielka z Teksasu: "Moja klasa to bezpieczna przestrzeń"

Nauczycielka jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Często publikuje tu swoje zdjęcia rodzinne, ale jeszcze częściej te zrobione w szkole, w swojej sali lekcyjnej. Pod jednym z nich umieściła post z ważnym przekazem:

Cześć, jestem Coach White i wszyscy uczniowie są mile widziani w mojej klasie. To jest bezpieczna przestrzeń. Możesz tu być sobą i nikt nie będzie cię osądzał. Jesteś ważny. Liczysz się. Zasługujesz na akceptację w swojej klasie.
 

Nauczycielka nagrała filmik na TikToka, który szybko stał się viralem

Courtney White także nagrywa często filmiki na TikToku. Cieszą się one wielkim zainteresowaniem, ale jeden szczególnie przypadł użytkownikom do gustu. 

Jego autorka w zabawny sposób przypomina na nim, że jest jedną z tych nauczycielek, które nie zadają uczniom prac domowych.

Nauczycielka, która nigdy nie zadaje prac domowych

Courtney wypowiedziała się na ten temat dla portalu Today

Nie sądziłam, że filmik tak "wybuchnie". Niezadawanie prac domowych nie jest żadną nową zasadą w nauczaniu, po prostu nie mówi się o tym zbyt dużo. Nie jestem pierwszym nauczycielem, który tak robi.  Gdy nagrywałam filmik, myślałam, że będzie zabawny i tyle.

Jej filmik zobaczyło ponad milion osób. Uczniowie, którzy są wśród nich z pewnością zazdroszczą tym, których uczy Courtney. Nie tylko braku prac domowych, ale faktu, że mają w swojej szkole tak wspaniałą, energiczną i zabawną nauczycielkę.

Zobacz wideo Jak zrobić domową piankolinę [Pracownia Bronka]
Więcej o: