Olga Frycz została oskarżona o to, że nie wita się z rodzicami w żłobku. "Może powinnam dygnąć?"

Olga Frycz odpowiadała na pytania fanów. Jedna z internautek zapytała ją o to, dlaczego nie wita się z innymi rodzicami w żłobku. Aktorka nie kryła zdziwienia.

Olga Frycz jest znana z tego, że ceni sobie wygodę, naturalny wygląd i troszczy się o środowisko. W swoich mediach społecznościowych promuje ekologiczny styl życia i pokazuje, że życie w zgodzie z naturą wcale nie jest tak trudne, jak wielu mogłoby się wydawać. Ponadto jest mamą na pełen etat i dzieli się z obserwatorkami swoimi poradami dotyczącymi macierzyństwa. Założyła nawet oddzielny profil na Instagramie "To ja mama", gdzie jest w kontakcie z innymi mamami. 

Olga Frycz odpowiedziała fanom na pytania 

Frycz, jak mało kto, dba o budowanie relacji w sieci. Ostatnio zachęciła obserwatorki, żeby zadały jej pytania. Wśród poruszanych wątków pojawiły się m.in.: dieta po ciąży, dieta w ciąży, porady kosmetyczne i żywieniowe. Aktorka została również zasypana komplementami. 

Jednak jedna z internautek wyłamała się ze schematu. Zarzuciła Oldze Frycz, że nie wita się z innymi rodzicami w żłobku i poprosiła o wyjaśnienie. 

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki
Pani Olgo, dlaczego nigdy nie mówi pani "dzień dobry" do innych rodziców w żłobku?

- zapytała.

Olga Frycz nie wita się z rodzicami w żłobku? Odpowiada na zarzuty fanki

Olga Frycz nie kryła zdziwienia, kiedy zobaczyła powyższe pytanie. 

Jak to nie mówię "dzień dobry"? W sensie, że nie mówię pierwsza? Czy nie odpowiadam? Może mówię za cicho? A może powinnam dygnąć? A może w maseczce nie słychać?

- zasypała obserwatorkę pytaniami. Ponadto wyjaśniła, że zawsze się wita, niezależnie od okoliczności, bo ma taki nawyk od dzieciństwa. Nawet z osobami, które na nią patrzą, a osobiście ich nie zna.

Obiecuje się poprawić i przepraszam, jeśli nie odpowiedziałam "dzień dobry"

- dodała.

Na koniec Frycz żartobliwie zapytała, czy rodzice ze żłobka, do którego chodzi Helenka, założyli sobie grupę na Whatsappie, gdzie analizują jej powitania. 

Olga Frycz odpowiedziała na pytanie fankiOlga Frycz odpowiedziała na pytanie fanki tojafrycz/Instagram/Screenshot

Petycja o odwołanie ministraPetycja o odwołanie ministra edukacji. Społeczność akademicka: Wyrażamy głębokie oburzenie tymi deklaracjami

Olga FryczOlga Frycz: Nie odbierajcie mi radości i szczęścia w przeżywaniu upragnionej ciąży

Więcej o: