Wzruszający gest przyjaciół Chrissy Teigen. Oddali krew na cześć jej utraconego dziecka

Chrissy Teigen i John Legend niedawno stracili dziecko. Na początku października amerykańska modelka wyznała, że poroniła. Po tym wydarzeniu dostała ogromne wsparcie od fanów i bliskich. Jej przyjaciele oddali krew na cześć utraconego dziecka.

Chrissy Teigen i John Legend w sierpniu z radością ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Radość niestety nie trwała długo. Na początku października Chrissy opublikowała zdjęcia ze szpitalnej sali na Instagramie i wyznała, że straciła dziecko. 

- Nigdy nie decydowaliśmy o imionach naszych dzieci, dopóki się nie urodziły. Decyzję o imieniu podejmowaliśmy tuż przed opuszczeniem szpitala. Ale z jakiegoś powodu zaczęliśmy nazywać tego małego faceta w moim brzuchu Jack. On zawsze będzie dla nas Jackiem. Jack tak ciężko walczył, by być częścią naszej małej rodziny. I będzie nią, na zawsze - tak pierwszy raz napisała o uczuciach, które towarzyszyły jej po stracie synka. 

 

Chrissy Teigen: Znowu zaczynamy z sercem pełnym szczęścia

Próbowałam to napisać cztery razy, ale łez było za dużo. Znowu zaczynamy, z sercem pełnym ciepła i szczęścia. Moja przyjaciółka Kimmie wysłała mi to z podpisem: Ja i sześcioro moich przyjaciół oddaliśmy krew, aby uzupełnić siedem litrów, które dostałaś w szpitalu, na cześć małego Jacka

- napisała Chrissy. Na filmie, który udostępniła, widzimy, jak jej przyjaciele oddają krew w mobilnym punkcie. - Kimmie, kocham cię. Uwielbiam to. Jestem bardzo dumna z ludzi, którymi otaczam siebie i moją rodzinę - napisała wdzięczna Chrissy Teigen.

 

Chrissy Teigen uczciła pamięć po dziecku w nietypowy sposóbChrissy Teigen miesiąc temu straciła dziecko. Teraz zdecydowała się na tatuaż, aby uczcić jego pamięć

Chrissy Teigen zrobiła sobie tatuaż, by uczcić pamięć o utraconym dziecku

Chrissy Teigen także w wyjątkowy sposób uczciła pamięć o utraconym dziecku. Miesiąc po poronieniu udostępniła zdjęcie, na którym widać jak John trzyma ją za rękę, a na nadgarstku widnieje wytatuowane imię dziecka. 

Zobacz wideo To nie Twoja wina - film stworzony z fragmentów listów kobiet po stracie ciąży

Bliźniaczki syjamskie rozdzieloneRozdzielono dziewięciomiesięczne bliźniaczki połączone głowami. Operacja trwała 24 godziny

Więcej o: