Joanna Krupa udostępniła zdjęcie z okazji urodzin córki. Dziewczynka zaskakująco zapozowała

Joanna Krupa, jurorka w programie Top Model, świętuje pierwsze urodziny swojej córki. Z tej okazji udostępniła na Instagramie swoje zdjęcie z córką. Od razu widać, co mała odziedziczyła po mamie.

Joanna Krupa, modelka polsko-amerykańska, która od dziesięciu już lat jest gospodynią i jurorką polskiej edycji programu Top Model, rok temu urodziła córkę. Dziewczynka ma na imię Asha-Leigh, a jej ojcem jest mąż gwiazdy - przedsiębiorca Douglas Nunes. Joanna Krupa chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z córką, pokazuje swoim fanom, jak wygląda codzienność z dzieckiem. 

Joanna KrupaJoanna Krupa zdradziła, jak się zwraca do Ashy. Fanki zachwycone. "?To świadczy o tym, że twoje serce zawsze będzie w Polsce"

Joanna Krupa opublikowała zdjęcie z okazji urodzin córki

Gwiazda udostępniła na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie z okazji pierwszych urodzin małej Asha-Leigh. Obie wyglądają na nim wspaniale, mama pęka z dumy. Zaskakuje jednak to, jak dziewczynka świetnie do niego zapozowała. Widać, że odziedziczyła tę umiejętność po mamie. Każdy, kto próbował kiedyś zrobić sobie selfie z rocznym dzieckiem wie, że nie zawsze jest to wykonalne, a nawet gdy się uda, efekt końcowy często nieco odbiega od założenia. 

 

Gwiazda Top Model opublikowane zdjęcie opatrzyła wzruszającym komentarzem:

Marzyłam o tobie od 41 lat. Marzenia się spełniają. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin, mój aniołku.

Pod fotografią od razu pojawiła się masa życzeń dla dziewczynki. Jedną z pierwszych osób, która je złożyła, była Kinga Rusin. Napisała: "Ciocia Kinga mooooocno całuje".

Instagram, Joanna KrupaJoanna Krupa zapewnia córce bliski kontakt z psem. Wyjaśniamy, czemu ma rację

Joanna Krupa - macierzyństwo po czterdziestce

Modelka jest jedną z tych gwiazd, które zdecydowały się na późne macierzyństwo. Asha-Leigh pojawiła się na świecie, gdy jej mama miała 41 lat. Innymi znanymi Polkami, które podjęły taką decyzję, były m.in.: Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska, Natalia Kukulska, Anna Korcz czy Katarzyna Warnke. Wszystkie one, zdając sobie zapewne sprawę z zagrożeń i obciążeń, jakie to ze sobą niesie, urodziły zdrowe dzieci i są dziś szczęśliwymi mamami. Późne macierzyństwo najlepiej ujęła ostatnio amerykańska aktorka Cameron Diaz, która, jak mówi, "odłożyła macierzyństwo na drugą połowę życia". 

Zobacz wideo Joanna Krupa puszcza dziecku w brzuchu muzykę
Więcej o: