Lara Gessler po raz pierwszy pokazała córkę i zdradziła, jakie ma imię. Jest niespotykane, a jego znaczenie zaskakuje

Lara Gessler kilka tygodni temu urodziła dziecko. Teraz pochwaliła się pierwszą rodzinną fotografią. "Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie" - napisała pod zdjęciem.

Lara Gessler jest córką znanej restauratorki - Magdy Gessler. O swoim stanie błogosławionym poinformowała fanów pod koniec kwietnia, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym widać ciążowe krągłości. Od tamtej pory chętnie relacjonowała fanom, jak szykuje się do roli mamy. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, przyszli rodzice na długo przed porodem zdradzili płeć dziecka. Gwiazda poinformowała w mediach, że spodziewa się córki. 

Lara Gessler zdradza imię córki

Lara Gessler opublikowała za pośrednictwem Instagrama rodzinną fotografią. Przy okazji poinformowała fanów, jakie imię nadała dziecku.

Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka - Nena

- napisała pod zdjęciem Lara Gessler.

 

Trzeba przyznać, że imię jest naprawdę oryginalne i niespotykane. W dalszej części celebrytka podziękowała za okazane wsparcie pracownikom służby zdrowia i swojemu ukochanemu mężowi. 

Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor Marzenie Dębskiej za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić. Dziękujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl. Najbardziej dziękuję mojemu Piotrowi za to, że buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie

- dodała córka Magdy Gessler. 

Znaczenie imienia Nena

Imię Nena z języka hiszpańskiego oznacza małą dziewczynkę. Nena to osoba wrażliwa i introwertyczna, która skupia się na zrobieniu kariery zawodowej. Nie ulega zewnętrznym wpływom. Jest niezwykle komunikatywna, a przy tym nie narzuca innym swojego osobistego zdania. Przejmuje się losem innych i zawsze służy pomocą oraz dobrym słowem. Uwielbia wygody osobiste, wymaga posłuszeństwa, lubi rozkazywać. Uparcie dąży do wykonania wszystkich swoich planów życiowych.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć
Więcej o:
Copyright © Agora SA