Cezary Pazura sam wychowywał córkę. Mówi, jak Anastazja dogaduje się z młodszym rodzeństwem

Cezary Pazura przez lata samotnie wychowywał swoją najstarszą córkę. Dziewczyna miała trudne dzieciństwo. Teraz aktor zdradza, jakie relacje łączą dorosłą już Anastazja Pazura z resztą przyrodniego rodzeństwa.

Cezary Pazura uchodzi za jednego z najlepszych polskich aktorów teatralnych i filmowych. 58-latek zajmuje się również reżyserią, a w wolnych chwilach pracuje jako prezenter telewizyjny, artysta kabaretowy, piosenkarz i youtuber. Mimo licznych obowiązków zawodowych aktor zawsze znajduje czas dla kochającej żony i dzieci

Cezary Pazura miało burzliwe życie miłosne

Pierwsze małżeństwo Cezarego Pazury zakończyło się niepowodzeniem, a małżonka odeszła od niego, zostawiają go z małą córeczką. Z kolei druga wybranka zostawiła go dla innego mężczyzny. Po kolejnym nieudanym związku odnalazł prawdziwe szczęście u boku obecnej żony, Edyty Pazury. Fani od początku sugerowali, że to tylko chwilowe zauroczenie młodszą kobietą i wielu z nich nie wróżyło związkowi powiedzenia. Mimo to stworzyli świetną relację i są dumnymi rodzicami trójki dzieci. 

 

Cezary Pazura sam wychowywał najstarszą córkę

Anastazja Pazura ma świetny kontakt z dużo młodszym od siebie rodzeństwem przyrodnim. Dziewczyna nie miała łatwego dzieciństwa. Pierwsza żona aktora często sięgała po alkohol, a z czasem uzależniła się także od narkotyków. Niedługo później zaczęła sięgać po mocniejsze używki, jakimi były narkotyki. Ostatecznie zrzekła się z praw do córki i na dobre zniknęła z ich życia. Pazura był zdany tylko na siebie i musiał sam wychowywać Anastazję. 

Anastazja Pazura ma świetny kontakt z rodzeństwem przyrodnim 

Cezary Pazura w rozmowie z magazynem "Viva" wyznał, że Anastazja ma już 32 lat i chętnie odwiedza swoją nową rodzinę. Jak się okazuje, dziewczyna nawiązała rewelacyjną więź z młodszym rodzeństwem. 

Kiedy przychodzi, a Nastka świetnie rysuje, Amelka od razu z nią siada i pokazuje swoje prace, z Antkiem robi pojedynki na miecze, które Antek zawsze zwycięża, sprawdza ich z angielskiego, bo studiowała w Anglii. Koleguje się z moją żoną i bawi się z moimi dziećmi

- wyznaje aktor.

 

Pazura przyznał, że jest dumny ze swojej córki, która realizuje się jako artystka. 32-latka zamieszcza swoje prace na Instagramie. Podobnie jak tata, próbuje też swoich sił w aktorstwie. 

Nastka jest artystką, miała mieć wystawę w Pałacu Kultury, wszystko było przygotowane na benefis, strasznie na to liczyłem, koronawirus wszystko zaprzepaścił. Czasami się ścieramy, czasami patrzę krytycznie na jej wybory, ale niczego nie zabraniam

- dodaje celebryta. 

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Córka Cezarego Pazury przeprowadziła z nim wywiad w ramach szkolnego projektu
Więcej o: