Emily Ratajkowski na Halloween przebrała się za Demi Moore. Odtworzyła jej ciążową sesję z 1991 roku

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard producent filmu "Nieoszlifowany Diament", wkrótce zostaną rodzicami. Modelka, przebierając się na Halloween za Demi Moore, zaprezentowała swoje ciążowe krągłości.

Sesja zdjęciowa Demi Moore z 1991 roku wywołała ogromne poruszenie. Kiedy aktorka spodziewała się drugiego dziecka zapozowała do sesji zdjęciowej w samej bieliźnie i zaskoczyła opinię publiczną. Okładka "Vanity Fair" przeszła do historii i zapoczątkowała trend wśród znanych mam na afirmację własnego ciała i chwalenie się ciążowymi krągłościami szerszej publiczności.

Później w jej ślady poszły m.in. Chritstina Aguilera i Britney Spears. Emily Ratajkowski na tegoroczne Halloween wybrała kostium przypominający kultową sesję Moore. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Emily Ratajkowski pozuje w ciąży jak Demi Moore

Choć sławy dumnie prezentujące swoje krągłości na okładkach kolorowych magazynów, nie wywołują już poruszenia, amerykańska modelka i aktorka Emily Ratajkowski przebrana na Halloween w czarną bieliznę i rozpiętą białą koszulę niczym Demi Moore w 1991 roku, nie mogła pozostać niezauważona. To jeden z bardziej oryginalnych tegorocznych kostiumów halloweenowych.

Emily Ratajkowski pozuje jak Demi MooreEmily Ratajkowski pozuje jak Demi Moore Emrata/Instagram/Screenshot

26 października świat dowiedział się, że Ratajkowski i jej mąż Sebastian Bear-McClard spodziewają się pierwszego dziecka. Poinformowano o tym w eseju dla Vogue'a dotyczącym tożsamości płciowej.

Kiedy wyznaliśmy znajomym, że spodziewamy się dziecka, ich pierwszym pytaniem po gratulacjach było: wolelibyście chłopca czy dziewczynkę?

- zdradziła Ratajkowski i przyznała, że wolałaby, żeby płeć pozostała niezidentyfikowana do momentu aż dziecko świadomie o niej zdecyduje po ukończeniu pełnoletności.

Teraz gwiazda zaprezentowała swój ciążowy brzuszek, wcielając się w Demi Moore z 1991 roku. Trzeba przyznać, że atmosfera sesji, która oryginalnie była wykonana przez Annie Leibovitz, została doskonale odwzorowana. Ratajkowski wygląda, jakby przeniosła się w czasie do lat 90., patrzy wprost w obiektyw i pozuje, stawiając krągłości na pierwszym planie.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski ogłosiła ciążę Zrobiła to w swoim stylu - nago

Mateusz Morawiecki - konferencjaKonferencja prasowa premiera. Jest decyzja w sprawie szkół i zamknięcia cmentarzy

Zobacz wideo Czy Sandra Kubicka chce mieć dzieci? "Będę niesamowitą matką"
Więcej o: