Ashley Graham wyznała, że spróbowała własnego mleka. "Smakuje dobrze"

Ashley Graham, najpopularniejsza amerykańska modelka plus size, znów zszokowała wszystkich. Tym razem wyznała przed kamerami, że spróbowała swojego mleka.

Ashley Graham ma 32 lata, jest najbardziej znaną amerykańską modelką plus size (ma rozmiar 16), a także prezenterką telewizyjną. Jednocześnie jest aktywną użytkowniczką Instagrama i posiadaczką konta, które obserwuje ponad jedenaście milionów osób. Ashley Graham jest propagatorką pełnego akceptacji i wyrozumiałości podejścia do swojego ciała, czyli body positive. Wystarczy zerknąć na zdjęcia, jakie publikuje w sieci. Od razu widać, że dobrze czuje się w swoim ciele, lubi swoje kształty, nie wstydzi się niedoskonałości np. rozstępów na brzuchu.  

Ashley GrahamAshley Graham dziewięć miesięcy po porodzie pozuje w bieliźnie. Nie ukrywa rozstępów

Ashley Graham nie wstydzi się nagości

Modelka chętnie publikuje zdjęcia w bikini, bieliźnie, a nawet nago. Jest żoną Justina Ervina, z którym ma niespełna dziesięciomiesięcznego synka Isaaca Menelika Giovanniego Ervina. Fani uwielbiają ją za jej naturalność i szczerość. Pokazała się w całej okazałości zaraz po porodzie, udostępniła zdjęcie, na którym widać jak karmi piersią dziecko, jak laktatorem odciąga mleko. Nie wstydzi się swojego ciała i niczego co związane z ciążą i macierzyństwem. Jej odważne zdjęcia i komentarze spotykają się z ciepłym przyjęciem jej obserwatorów. 

 

Gwiazda spróbowała swojego mleka

Modelka z pewnością należy do kobiet, dla których karmienie piersią jest czymś zupełnie naturalnym, czego nie należy stygmatyzować i czego w żadnym razie nie warto się wstydzić. Ashley Graham w czasie gościnnego występu w bardzo popularnym programie rozrywkowym The Ellen DeGeneres Show zaskoczyła wszystkich, gdy przyznała, że próbowała swojego mleka. "Smakuje dobrze" - zapewniła. Tym wyznaniem z pewnością zszokowała wszystkich tych, którzy temat karmienia piersią wciąż jeszcze uważają za tabu.

Zobacz wideo Czy karmienie piersią zabezpiecza przed ciążą?
Więcej o: