Weronika Rosati zabrała córkę w modne miejsce. - Ela długo dyskutowała ze świnkami

Weronika Rosati wybrała się z trzyletnią Elizabeth w modne jesienią miejsce w Los Angeles. Trzylatka doskonale się bawiła, równie dobrze wyglądała. Aktorka dba o jej stylizacje.

Weronika Rosati, mama trzyletniej Elizabeth, chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami, na których uwiecznia wspólne chwile z córeczką. Na Instagramie publikuje zarówno zdjęcia dokumentujące życie codzienne matki i córki, np. wspólne zakupy, jak i wyjazdy m.in.: do Włoch, do bajecznej Wenecji. Chociaż obie mieszkają na co dzień w Los Angeles, na profilu aktorki często pojawiają się także fotki z Polski. Fani Weroniki Rosati chętnie "podglądają" w ten sposób swoją idolkę. Pod każdą fotką pojawia się zwykle masa komentarzy. Komplementują wygląd i stylizacje gwiazdy, ale równie często krytykują jej decyzje jako mamy - karmienie piersią w miejscu publicznym, czy wożenie dziecka w sklepowym wózku.

Weronika RosatiWeronika Rosati wozi córkę w wózku sklepowym. Dzieci to uwielbiają, jednak eksperci ostrzegają

Weronika Rosati zabrała córkę na farmę dyń

Tym razem Weronika Rosati na Instagramie udostępniła fanom zdjęcia i filmiki z farmy dyniowej, gdzie zabrała małą Elizabeth. Podobne miejsca stają się modne także w Polsce i każdej jesieni cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. To doskonała atrakcja dla maluchów, bo zwykle na takiej farmie, poza ogromną ilością dyni, czekają także inne atrakcje. 

 

Przy okazji publikacji zdjęcia, aktorka napisała: 

Weekend na farmie dyni. Każda spędzona tam minuta była wyjątkowa. Ela długo dyskutowała ze świnkami o Śwince Peppie, jeździła na kucyku niczym John Wayne i została zaklinaczką kóz. Wesołego Halloween

Natalia Jansen z dzieckiemRobiła karierę z dzieckiem "pod pachą": Wywiezienie córki do innego kraju nie było łatwe, ale postawiłam na swoim

Widać, że obie bawiły się doskonale. Ela była zachwycona dyniami i zwierzakami, a jej mama cieszyła się ze wspólnych chwil z córką. Uwagę zwracają także ich stylizacje. Aktorka zadbała, aby były utrzymane w stonowanych, jesiennych kolorach. Ela od najmłodszych więc lat uczy się doskonałego wyczucia mody i stylu. 

Zobacz wideo Ćwiczenia dla dzieci na koordynację #zostańwdomu
Więcej o: