Panna młoda poruszona niespodzianką, którą przygotował przyszły mąż. Dzieci spisały się na medal

Brazylijka otrzymała od narzeczonego najpiękniejszy prezent, jaki tylko mogła sobie wyobrazić. Gdy zobaczyła, co dla niej przygotował, nie mogła powstrzymać łez. Nic dziwnego...

Brazylijska panna młoda Cíntia Bonfante Pereira z Caxias do Sul dostała od swojego przyszłego męża, José Vitora Flacha przepiękny prezent z okazji ślubu. Stojąc już przed ołtarzem nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Nie była też w stanie powstrzymać łez wzruszenia. Jej makijaż nie podołał łzom wzruszenia. Pan młody miał doskonały pomysł.

Panna młoda na co dzień pracuje z dziećmi z zespołem Downa

Na co dzień Cíntia Bonfante Pereira jest logopedą i zajmuje się m.in.: pomocą dzieciom z zespołem Downa. Jest bardzo zżyta ze swoimi podopiecznymi. Doskonale wiedział o tym jej narzeczony, dlatego pomyślał, że dzieciaków nie powinno zabraknąć na tak ważnej uroczystości. Wszystko zaplanował oczywiście w wielkiej tajemnicy przed swoją ukochaną. Wiedział, że efekt zaskoczenia jest tu bardzo ważny. Po rozpoczęciu ceremonii zaślubin ksiądz poradził pannie młodej, żeby się odwróciła. Zdezorientowana kobieta oczywiście to zrobiła i na moment zamarła. Zobaczyła swoich podopiecznych dumnie kroczących przez kościół w uroczystych strojach. Dziewczynki miały na sobie piękne sukienki i wianki, chłopcy eleganckie koszule i muchy. Najstarszemu z nich pan młody powierzył obrączki, które ten miał przynieść do ołtarza. Na końcu dwóch najmłodszych chłopców jechało zdalnie sterowanym samochodem-zabawką. Efekt był niesamowity.

 

Panna młoda nie kryła wzruszenia

Podczas gdy podopieczni panny młodej kroczyli przez kościół, Brazylijka pękała z dumy. Pan młody także był zadowolony, że jego niespodzianka się udała i że sprawił swojej przyszłej żonie tak wielką radość. Po ceremonii miała miejsce sesja ślubna, w której dzieci także wzięły udział. Brazylijka z pewnością zapamięta ten dzień do końca swojego życia. 

Zobacz wideo Ćwiczenia dla dzieci na koordynację #zostańwdomu
Więcej o: