Aleksandra Żebrowska pokazała "fryzurę 2020". Matki: Jakbym widziała siebie. "Ten sam fryz. Ten sam stajl"

Aleksandra Żebrowska nie lukruje swojego życia młodej mamy. Ma wielkie poczucie humoru i ogromny dystans do siebie, za co fani ją kochają. Fryzura, którą zaprezentowała na jednym z udostępnionych zdjęć jest hitem!

Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, niedawno urodziła trzeciego syna. Chętnie pokazuje na Instagramie jak u niej w domu wygląda codzienność niedługo po porodzie. Publikuje także zdjęcia męża, który zajmuje się maleństwem.

Aleksandra Żebrowska nie upiększa rzeczywistości

W swoich relacjach celebrytka jest bardzo konsekwentna: wszystko, co udostępnia fanom jest naturalne, prawdziwe. Nie ma tu miejsca na upiększanie rzeczywistości, brak fotek, na których młoda mama w pełnym makijażu, z nienaganną fryzurą i w seksownej kreacji wdzięczy się do aparatu z dzieckiem na rękach. Zamiast tego pokazuje się niewyspana, w domowych dresach, zaplamionej koszulce, potargana, bez make-upu. Fani to uwielbiają. Każde takie zdjęcie cieszy się ciepłym przyjęciem, pojawia się pod nim masa pozytywnych komentarzy.  

Aleksandra Żebrowska pokazała fryzurę typową dla wszystkich mam

Niedawno żona Michała Żebrowskiego udostępniła na Instagramie swoje kolejne zdjęcie. Tym razem zaprezentowała "popularną" wśród mam fryzurę. Włosy niedbale zebrane w koczek na czubku głowy, zapewne miały w ten sposób zostać poskromione, żeby nie przeszkadzały w zajmowaniu się dzieckiem. Tymczasem niesforne kosmyki powymykały się, tworząc wyjątkowo niedbałą fryzurę. Aleksandra Żebrowska opatrzyła zdjęcie hashtagami: #2020hair, #mombun, #momlife.

 

Pod zdjęciem od razu pojawiła się masa komentarzy fanek, które doskonale znają i często noszą tę fryzurę.  

Mumbun często bliżej czoła i często z dużą ilością spinek wpiętych przez córkę
Mam tak samo!
Moja ulubiona fryzura
Ta fryzura jest dla mnie nawet na wyjścia. Ostatnio chrzest zaliczony w takim wydaniu
Jakbym siebie w lustrze widziała. Ten sam fryz, ten sam stajl

Aleksandra Żebrowska chętnie zabiera także głos w ważnych sprawach związanych z macierzyństwem. Niedawno wypowiedziała się na temat karmienia piersią

Zobacz wideo Mleko mamy to magiczna substancja. Obalamy 5 popularnych mitów na temat karmienie piersią
Więcej o: