Córka Kasi Kowalskiej szaleje z fryzurami. Jak wygląda 23-latka?

Ola lubi zabawy modą i swoim wizerunkiem, czym zwraca uwagę mediów. Ostatnio postawiła na zmianę fryzury. Długie loki zamieniła na krótkie cięcie w odważnym kolorze.

Jeszcze niedawno Kasia Kowalska przeżyła ogromny stres. Jej córka Ola zachorowała bardzo poważnie i trafiła do londyńskiego szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Na szczęście wynik był negatywny, a 23-latka szybko wróciła do zdrowia. Od pewnego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów plotkarskich.

Córka Kasi Kowalskiej często zmienia kolor włosów

Ola Kowalska postrzegana jest jako osoba dość kontrowersyjna ze względu na częste zmiany wizerunku. Ola często przechodzi metamorfozy. Lubi eksperymentować z różnymi kolorami na głowie. Jeszcze niedawno miała burzę ciemnych loków. Teraz pokazała się w krótkich, turkusowych włosach

 
 

Ola Kowalska ma swoich fanów

Internauci chętnie komplementują zdjęcia dziewczyny, która zebrała pokaźną liczbę obserwatorów w mediach społecznościowych. Ola systematycznie utrzymuje kontakt z fanami publikując liczne zdjęcia na Instagramie. Coraz częściej pokazuje na Instagramie swoją wielką pasję, jaką jest moda. Ostatnio opublikowała zdjęcie w długiej, czarnej peruce, miętowym bikini i ciężkim kozakach. To zdecydowanie śmiała stylizacja, która spodobała się obserwującym. 

 
Dla mnie extra i cool lubię tak
Boże, jesteś piękna
Omg, szacun za odwagę
Mając tak piękną mamę, nie można brzydko wyglądać... Olu, jesteś przepiękna
Piękna i urocza w każdej fryzurze

- pisali internauci pod zdjęcie 23-latki. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec: "Bez sukienki nie jestem piękna"
Więcej o: