Anna Wendzikowska ćwiczy taniec na rurze z 5-letnią córką. "Dzisiaj zajęcia w towarzystwie"

Anna Wendzikowska zabrała swoją 5-letnią córkę na trening pole dance. Aktorka pokazała, jak Kornelia próbuje kręcić się na rurze. Mama i córka spędziły wspólnie przyjemne popołudnie.

Anna Wendzikowska jest mamą dwóch dziewczynek, 2-letniej Antoniny i 5-letniej Kornelii. Gwiazda chętnie spędza czas z córkami i relacjonuje go na Instagramie. Celebrytka ma wiele zajęć - prowadzi programy telewizyjne, gra w serialach, ma własną markę odzieżową, ale niejednokrotnie podkreślała, że to czas z dziećmi jest dla niej najważniejszy. Pandemia koronawirusa nie przeszkodziła jej w rozwinięciu nowej pasji - treningów pole dance.

Anna Wendzikowska ćwiczy pole dance

Anna Wendzikowska jeszcze niedawno ćwiczyła tylko i wyłącznie pod okiem czujnej trenerki, która systematycznie publikowała jej niebywałe postępy w mediach społecznościowych. Ostatnio celebrytka uznała jednak, że zabierze na trening swoją 5-letnią córeczkę Kornelię. 

"Dzisiaj zajęcia w towarzystwie"

- napisała Wendzikowska na InstaStories. 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Anna Wendzikowska - Instagram

Na początku dziewczynka oglądała poczynania mamy z bezpiecznej odległości. Jednak w końcu i ona sama zdecydowała się najpierw kontrolnie zapozować z mamą. Zaraz później trenerka pomogła Kornelii wdrapać się na rurę, dzięki temu mała zaliczyła swój debiut.

Zajęcia pole dance dla dzieci

W mediach od lat prowadzona jest dyskusja odnośnie tego, czy zajęcia pole dance są odpowiednie dla dzieci. Wiąże się to z tym, że jeszcze do niedawna były utożsamiane wyłącznie z tańcem w klubach do striptizu. Teraz pole dance traktowany jest jako dyscyplina gimnastyczna. Pozornie łatwe figury, wymagają od ćwiczących bardzo ciężkiej pracy.

A wy, drogie mamy, jak uważacie? Czy wysłałybyście swoje córeczki na takie zajęcia?

Zobacz wideo

Przeczytaj także:

Więcej o: