Maffashion pokazała, jakie suplementy stosuje po ciąży. Maja Bohosiewicz ostro skomentowała

Maffashion opublikowała na Instagramie post, w którym zdradziła, że zdecydowała się na kurację suplementami. W komentarzach powstała gorąca dyskusja, w której udział wzięła Maja Bohosiewicz.

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Blogerka podczas ciąży broniła swojej prywatności. Poinformowała o niej dopiero w ósmym miesiącu. Celebrytka rozwiała wątpliwości publikując czarno-białą fotografię, na której wyeksponowała ciążowy brzuszek. Na początku września blogerka wraz ze znanym aktorem, Sebastianem Fabijańskim zostali rodzicami. Od tamtej pory chętnie relacjonują w mediach społecznościowych pierwsze dni życia maleństwa. Gwiazda nie zaniedbuje przy tym obowiązków  influencerskich. Ostatnio zareklamowała suplementy, które zaczęła stosować w celu poprawy kondycji włosów. Pod postem pojawiła się dyskusja, w której głos zabrała aktorka Maja Bohosiewicz. 

Maffashion stosuje suplementy, aby poprawić kondycje włosów

Włosy większości kobiet po ciąży są bardzo osłabione. Najczęstszym problemem jest wypadanie ich. Wiele mam tuż po porodzie stara się na różne sposoby poprawić ich kondycję. Maffashion zdecydowała się zażywać suplementy. Na Instagramie opublikowała post, w którym zdradziła, że na razie włosy jej nie wypadają, lecz już wcześniej chce zapobiegać problemowi. Przy okazji poprosiła obserwatorki, aby podzieliły się swoimi historiami. 

Nie wiem jak będzie z moimi włosami po ciąży, po skończonym karmieniu i czy faktycznie zaczną wypadać. Wybieram profilaktykę i dmucham na zimne i kilku tygodni biorę @hairboom.pl. Wiele moich obserwatorek pisało mi o tym, by zadbać o włosy już wcześniej. Piszecie mi także, jak to było u Was z tym wypadaniem. I szczerze? Nie ma reguły! Ze skrajności w skrajność. Zobaczymy!

- napisała w poście blogerka. 

 

Gorąca dyskusja pod postem Maffashion

Nowa kuracja zainteresowała fanki, które zaczęły zastanawiać się, czy rozwiązanie faktycznie jest bezpieczne dla kobiet karmiących piersią. Z pomocą przyszła koleżanka z branży - Maja Bohosiewcz. Aktorka skomentowała post influencerki.  

Praktycznie żadnych suplementów nie mogą przyjmować kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią

- napisała Maja dodając, aby Julia poczytała więcej na ten temat u zaprzyjaźnionej dietetyczki.

Maffashion i Maja Bohosiewicz dyskutują o suplementachMaffashion i Maja Bohosiewicz dyskutują o suplementach screen Instagram

Obserwatorki dołączyły do gwiazd i zaczęły spierać się, która ze stron ma rację. Zaraz później na komentarz odpowiedziała Julia. 

Maja, przy decyzji o stosowaniu ewentualnych suplementów pierwszy kontakt to lekarz

- dodała gwiazda.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Maffashion dziękuje za życzenia urodzinowe i pokazuje syna
Więcej o: