Anna Lewandowska zdradza co ją najbardziej męczy w macierzyństwie. Fanka: "Mamuśka mamuśkę zawsze zrozumie"

Anna Lewandowska, mama trzyletniej Klary i kilkumiesięcznej Laury, zawsze sprawia wrażenie wypoczętej i radosnej. Okazuje się, że bywa też zmęczona. Tak jak my.

Anna Lewandowska, żona najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego i najbardziej znana (obok Ewy Chodakowskiej) propagatorka sportowego stylu życia i zdrowej diety ma na Instagramie niemal trzy miliony obserwatorów. Jej fani śledzą nie tylko sportowe dokonania i zawodowe osiągnięcia swojej idolki, ale są też szczególnie spragnieni wszelkich informacji dotyczących rodziny gwiazdy: utalentowanego męża i uroczych córek: Klary i Laury. Anna Lewandowska chętnie publikuje zdjęcia dziewczynek, chwali się też fotkami rodzinnymi, na których nie brakuje ich taty. Ostatnio opublikowała na Instagramie post, z którym na pewno zgodzą się wszystkie mamy małych dzieci

Anna Lewandowska wyznała co najbardziej kocha w macierzyństwie

Gwiazda napisała: 

Bycie mamą wiele zmienia. Z myślą o maluchach poziom matczynej logistyki osiąga najwyższy level! Najczęściej zdarza się tak, że mamy rozumieją się bez słów... Za zbędne uważają pytania o niewyspanie czy spóźnianie. One wiedzą, nie pytają.
 

Anna Lewandowska też bywa zmęczona dziećmi

Trudno się nie zgodzić z celebrytką. Anna Lewandowska dodała także coś, co z pewnością łączy wszystkie mamy. 

Zgodzicie się ze mną, że po całym dniu różnych przejść z dzieciaczkami przychodzi ten najprzyjemniejszy moment dla wszystkich mam... Całowanie i chichotki z maluchem. Uwielbiam!

Celebrytka na końcu swojego posta dodała coś, co z pewnością podniesie na duchu wszystkie mamy: 

Ale doceniam też chwilę, kiedy dzieci zasypiają a w domu nastaje błoga ciszaaaa (hehe, na pewno wiecie, o czym mówię).

Okazuje się, że nawet ona docenia to, że gdy dzieci idą spać, ma w końcu czas dla siebie, znika męczący hałas.

Zobacz wideo Magnesowe wyścigi samochodów [PRACOWNIA BRONKA]
Więcej o: