John Legend i Chrissy Teigen niedawno stracili dziecko. Muzyk zadedykował ukochanej wzruszający utwór

Chrissy Teigen, amerykańska modelka i ukochana Johna Legenda niedawno poroniła. Piosenkarz zadedykował jej podcza gali Billboard Music Awards wzruszający występ.

Chrissy Teigen i John Legend są rodzicami dwójki dzieci: córki Luny i syna Milesa. Jeszcze niedawno spodziewali się trzeciej pociechy. Informacje o ciąży przekazali w teledysku do nowej piosenki Johna. Niestety Chrissy poroniła. 1 października opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia i wpis, w których opisała, co czuje. 

 
Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym tylko słyszysz, taki ból, którego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nigdy nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo worków z transfuzjami krwi. To po prostu nie wystarczyło

 - czytamy w jej wpisie. 

John Legend i jego wzruszający występ zadedykowany Chrissy

Teraz, po dwóch tygodniach  od smutnego wydarzenia, John Legend ponownie odniósł się do nich. Na gali Billboard Music Awards, która ze względu na pandemię koronawirusa odbyła się bez publiczności, muzyk zaśpiewał i zadedykował swojej ukochanej utwór "Never Break", który pochodzi z najnowszego albumu piosenkarza. -To oda do miłości, nadziei, odporności oraz siły ludzkiego ducha - powiedział John Legend w jednym z wywiadów. 

Nigdy się nie rozstaniemy, zbudowaliśmy to na fundamencie, wystarczająco silnym, aby przetrwać. Nigdy się nie rozstaniemy, gdy woda będzie się unosiła i góry zaczną trząść, nasza miłość pozostanie 

- to fragment utworu. Posłuchajcie całej piosenki:

Zobacz wideo To nie Twoja wina - film stworzony z fragmentów listów kobiet po stracie ciąży
Więcej o: