Małgorzata Rozenek pokazała kolejną zabawkę Henia. Jej cena może zaskoczyć

Małgorzata Rozenek, mama czteromiesięcznego Henia pochwaliła się na Instagramie kolejną zabawką synka. Cena tego popularnego i jednocześnie praktycznego gadżetu jest zaskakująca.

Małgorzata Rozenek, która cztery miesiące temu urodziła trzeciego synka Henia musiała się pogodzić z faktem, że maluch skradł serca jej obserwatorów na Instagramie. Celebrytka często udostępnia tam zdjęcia i filmiki z maluchem, za każdym razem fani są zachwyceni. Można śmiało stwierdzić, że niemowlak przyćmił znaną mamę. Małgorzata Rozenek chętnie publikuje także fotki i nagrania z Heniem w ramionach u równie znanego taty - Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek chwali się kolejną zabawką Henia

Niedawno na Instagramie gwiazda opublikowała kilka krótkich filmików, na których uwieczniła Henia bawiącego się na macie sensorycznej z pałąkiem. To bardzo popularna zabawka, wielu rodziców docenia ją za to, że angażuje nawet kilkumiesięczne dzieci, dając im masę radości. Co jest więc dziwnego w tym, że także synek Małgorzaty Majdan dostał taką właśnie zabawkę?

Małgorzata Rozenek uważnie dobiera zabawki dla swojego dziecka .Małgorzata Rozenek uważnie dobiera zabawki dla swojego dziecka . Instagram/m_rozenek

Celebrytka dba o każdy detal

Małgorzata Rozenek od momentu rozpoczęcia kompletowania wyprawki dla jeszcze nienarodzonego Henia prezentowała na Instagramie niezwykle kosztowne gadżety dla przyszłej mamy i noworodka. Od toreb do szpitala, poprzez kołyskę i pościel dla maluszka, po mebelki i wózek. Nie da się ukryć, że duże znaczenie ma dla niej ich jakość i wygląd wszystkich tych gadżetów, dba o każdy detal, jest na bieżąco z wszelkimi nowościami dla dzieci, jakie pojawiają się na rynku. Wnikliwi obserwatorzy Małgorzaty Rozenek na Instagramie z pewnością zauważyli też, że Henio ma do swojej dyspozycji kilka wózków.

Małgorzata Rozenek postawia na zabawkę popularnej marki

Wspomniana mata sensoryczna z pałąkiem to zabawka popularnej marki dla maluchów, której produkty można znaleźć w większości polskich domów, w których są dzieci. Mozna ją kupić za mniej niż 200 zł. Tymczasem, obserwując prezentowane i polecane przez Małgorzatę Rozenek marki i ich produkty należałoby się spodziewać tej zabawki w znacznie droższej formie. Znana mama doceniła jednak walory edukacyjne gadżetu, a bardzo dba o wszystko, co związane z Heniem i chce dla niego jak najlepiej, także w dziedzinie wyboru zabawek.

Zobacz wideo Dlaczego w Morzu Martwym nie można zanurkować?
Więcej o: