Halloween 2020. Stroje na Halloween dla dzieci. W co się przebrać na Halloween?

Halloween 2020 przypada oczywiście na koniec października. Dzień przed świętem zmarłych obchodzimy święto duchów i strasznych potworów. Dzieci uwielbiają Halloween, to doskonała zabawa także dla dorosłych. Warto już wcześniej przygotować przebrania na Halloween dla dzieci. W co się przebrać na Halloween? Gdzie kupić stroje na Halloween dla dzieci?

Stroje na Halloween dla dzieci nie muszą być przerażające

Przebrania na Halloween dla dzieci nie muszą być wcale straszne. Choć Halloween teoretycznie ma być dniem duchów, potworów, straszydeł, to dzieciom z pewnością przypadną do gustu także stroje radośniejszych postaci. Może kotek, baletnica albo strażak spodobają się naszym najmłodszym?

WIĘCEJ O HALLOWEEN 2020 DOWIESZ SIĘ TU: Halloween 2020. Kiedy jest Halloween w 2020 roku?

Przebrania na Halloween dla dzieci – gdzie kupić?

Gotowe stroje na Halloween dla dzieci dostaniemy w ofercie wielu sklepów. Zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę "stroje na Halloween dla dzieci", a wyskoczy nam mnóstwo propozycji.

Przebrania na Halloween dla dzieci możemy kupić lub wypożyczyć w specjalnych wypożyczalniach kostiumów. Ciekawą ofertę – w dość przystępnych cenach – przygotowały na Halloween 2020 także sieciówki. Warto sprawdzić propozycje od H&M, Zary, Kapphala czy nawet dyskontów takich jak Lidl lub Biedronka.

W co się przebrać na Halloween ?

Oczywiście strój na Halloween 2020 można także przygotować samodzielnie. Strój wróżki czy czarownicy dla dziewczynki możemy przygotować bazując na własnej garderobie. Siwe włosy uzyskamy spryskując je specjalnym sprejem. Efekt zazwyczaj utrzymuje się do pierwszego mycia.

Możemy też zaproponować dziecku przebranie na Halloween jako pirata. Wystarczy opaska na oku, fikuśny, duży kapelusz i odpowiedni makijaż.

Wampir powinien mieć natomiast długą pelerynę oraz kły. Można je zrobić choćby ze słodkich pianek, które tak uwielbiają dzieci. Nie zapomnijmy o odpowiednim kolorze skóry. Wampir powinien mieć śnieżnobiałą cerę i czerwone – od krwi – usta.

WIĘCEJ NASZYCH PROPOZYCJI STROJÓW NA HALLOWEEN 2020 ZNAJDZIESZ TU:

Stroje na Halloween dla dzieci: pomysły, jak zrobić

Stroje na Halloween dla dzieci w dobrej cenie [PRZEGLĄD]

Więcej o: