Dynia na Halloween 2020. Co wyciąć z dyni na Halloween? Szablony i pomysły

Dynia to nie tylko smaczne warzywo i prawdziwa królowa jesieni, lecz także niezwykle wdzięczna ozdoba. Można stać przed drzwiami czy na balkonie, może ozdabiać nasz parapet w kuchni. Nic dziwnego, że sprawdza się dynia także na Halloween 2020. Jak wykorzystać ją 31 października w Halloween? Co wyciąć z dyni na Halloween? Szablony znajdziesz w naszym artykule.

Dynia na Halloween

Dynia na Halloween to rewelacyjna ozdoba. Możesz wstawić do niej lampion lub świeczkę i da piękne, pomarańczowe światło. Podczas przygotowywanie dyni na Halloween 2020 będziesz mieć też mnóstwo zabawy. Warto do pracy zaangażować także dzieci, które na pewno ucieszą się ze strasznych ozdób i wspólnie spędzonego czasu. Tylko co wyciąć z dyni na Halloween 2020? Szablony przygotowaliśmy poniżej.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE: Makijaż na Halloween 2020. Jaki makijaż dla dzieci na Halloween będzie najlepszy?

Szablony. Co wyciąć z dyni na Halloween?

Zanim wykorzystasz szablony i wytniesz na dyni różne straszne miny, musisz przygotować odpowiednio warzywo. Odkrój górną część dyni tak, by można było włożyć do niej swobodnie rękę. Łyżką wyciągnij wszystko ze środka – miąższ i pestki. Miąższ możesz wykorzystać na przykład na zupę, a pestki uprażyć na patelni. Będą idealną halloweenową przekąską. Zostaw tylko twardą wewnętrzną część dyni. Warto osuszyć środek papierowym ręcznikiem.

Zobacz wideo Babeczki czekoladowe z nagrobkiem z kruchego ciastka

Co wyciąć z dyni na Halloween? Szablony są dostępne w naszej galerii. Możesz je przerysować je na większą kartkę lub bezpośrednio rysować straszne miny na dyni. Warto wykorzystać do tego gruby, czarny flamaster.

Szablon możesz przykleić taśmą klejącą. Możesz wyciąć wzór i przykleić go zwykłym klejem do dyni. Najważniejsze to starać się wybrać jak najprostszy wzór na początek. Kiedy wyćwiczysz technikę, przejdź do bardziej skomplikowanych wzorów.

Czym wycinać dynię? Do wycinania dyni przyda się zwykły kuchenny nóż oraz nóż do carvingu. W wielu supermarketach są dostępne specjalne zestawy do wycinania i rzeźbienia w dyni. Miąższ możesz wydrylować zwykłą łyżką lub łyżką do nakładania lodów.

Więcej o: