Anna Lewandowska wspomina ciążę. Przypomina, co pomaga 'bezproblemowo dochodzić do siebie'

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z okresu, gdy była w ciąży i opisała, jak powinny wyglądać treningi dla przyszłych mam.

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak wyglądała w ciąży. Celebrytka przyznała, że lubi wracać do tego etapu życia. - To był świadomie spędzony czas - napisała. Przypomniała, jak ważny jest zdrowy styl życia. Zwróciła uwagę na wpływ treningów na przebieg ciąży i samopoczucie przyszłej mamy

Świadomość swojego ciała z pewnością przełoży się na bezproblemowe dochodzenie do siebie. Macie na to moją gwarancję

- stwierdziła Lewandowska. 

Anna Lewandowska o treningach w ciąży

- Pierwszy trymestr to bezpieczny trening, delikatny, wręcz rozluźniający - opisała Lewandowska. - Drugi trymestr to treningi z naciskiem na koncentrację i właściwą postawę, a także opierające się na prawidłowym oddychaniu. Trzeci trymestr to ćwiczenia relaksacyjne, poprawiające krążenie oraz niwelujące bóle kręgosłupa - dodała. 

 

Anna Lewandowska o ćwiczeniach w ciąży

Anna Lewandowska jakiś czas temu na swoim blogu wytłumaczyła, czym kobieta powinna kierować się przy wyborze ćwiczeń w ciąży. - Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmie przyszłej mamy, pod dany trymestr - podkreśliła. Ponadto trenerka Anna zaznaczyła, że kobiety, które wcześniej prowadziły siedzący tryb życia, powinny wprowadzać trening stopniowo. Co ważne, powinny to robić pod okiem lekarza, najlepiej od 12 tygodnia ciąży. (Przeczytaj cały artykuł: Anna Lewandowska o ćwiczeniach w ciąży: Lekarz prowadzący powinien stwierdzić, czy nie ma przeciwwskazań)

Zobacz też: Anna Lewandowska mówi o wadze w ciąży: Teraz brzuszek mam większy

Więcej o: