Piotr Gąsowski pochwalił się rodzinnym sukcesem. "Gratuluję ci mamusiu Haniu naszego syna"

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska są dumni z syna, który niedawno ukończył studia magisterskie. Okazuje się, że 25-latek poszedł w ślady artystycznie uzdolnionych rodziców.

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska to świetny artystyczny duet. Aktorska para przez kilkanaście lat trwała w nieformalnym związku. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu. Mimo to zostali dobrymi przyjaciółmi. Wspólnie wychowują syna, który jest niebywałym powodem do dumy.

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska mają utalentowanego syna

Syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej poszedł w ślady uzdolnionych rodziców. Ostatnio z powodzeniem ukończył Akademię Teatralną w Warszawie i obronił magisterkę ze sztuki. 25-latek pokazał fotografie i zdradził, jak wyglądała obrona pracy dyplomowej. 

Aaaa! Koniec! Udało się! Od dzisiaj jestem magistrem sztuki! Tak więc studia oficjalnie za mną. Co przyniesie przyszłość? Przekonamy się! Zdjęcie wiem nietypowe, bo w domu i przy laptopie. Tak właśnie wyglądała moja obrona pracy! Rano gorzej się czułem i została podjęta decyzja o zdawaniu zdalnym. Nietypowo, ale udało się! Dziękuję za cały okres studiów. Dziękuję profesorom, kolegom i koleżankom oraz całemu personelowi Akademii Teatralnej. Do zobaczenia na szlakach!

- napisał Jakub.

 

Rodzinnym sukces pochwalił się również dumny tata. Piotr Gąsowski opublikował za pośrednictwem Instagrama wzruszający wpis. 

Kochani! Skoro już przyzwyczaiłem Was do tego, iż lubię się dzielić z Wami moimi myślami, emocjami, radościami i smutkami, dzisiaj dzielę się z Wami moim świętem i moją dumą! Mój syn Kuba... obronił pracę magisterską, został Magistrem Sztuki a tym samym ukończył edukację w warszawskiej Akademii Teatralnej na wydziale aktorskim!!! Jest mi tym bardziej miło i radośnie, iż ukończył tę samą Uczelnię, którą ukończyli jego rodzice

- wyznał aktor. 

W dalszej części poruszającego wpisu podziękował najbliższym, że są z Kubą w trudnych chwilach i zawsze w niego wierzą. Przy okazji celebrowania aktor podziękował swojej byłej i obecnej partnerce za wsparcie Jakuba. 

Gratuluję Ci Mamusiu Haniu za naszego syna, Babciu Danusiu, Bracie mgr. Mikołaju @mikolajmagnuski, siostro Julciu, „macocho” @annaglogowska_official wujku Igorze oraz całej naszej dużej Rodzinie i naszym Przyjaciołom za to, że ... Kuba Was ma!

- dodał celebryta.

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Gąsowski pojechał do Mińska i relacjonuje, jak wyglądają teraz ulice miasta
Więcej o: