Małgorzata Rozenek-Majdan założyła synkowi urocze ubranie. Fani nie kryją zachwytu: "Do schrupania"

Małgorzata Rozenek-Majdan na bieżąco informuje fanów o tym, co słychać u jej najmłodszego synka Henia. Tym razem zaskoczyła wszystkich zabawnym zdjęciem.

Małgorzata Rozenek, żona Radosława Majdana i od czterech miesięcy mama jego synka, nie ma tajemnic przed swoimi fanami. Dzieli się z nimi każdą informacją dotyczącą swojego najmłodszego dziecka, chętnie publikuje zdjęcia i filmiki, na których mały Henio je, śpi, płacze, bawi się. Fani celebrytki wiedzą, jakie zabawki kupuje dziecko, jakich używa mebelków, kto daje jej w prezencie ubranka, pościel dla dziecka etc. Czteromiesięczny chłopczyk ma już nawet swój haschtag: #dzidziusmajdana. To aktualnie chyba najbardziej popularne dziecko w Polsce. 

Małgorzata Rozenek opublikowała zabawne zdjęcie synka

Mały Henio na opublikowanym na Instagramie zdjęciu ma na sobie szary, zabawny strój upodabniający go do zabawnego króliczka. W ramionach dumnej mamy wygląda w nim uroczo. Z pewnością tak stwierdzą nawet ci, którzy na widok dzieci na zdjęciach zwykle się nie rozczulają. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dumna ze swojego synka

Małgorzata Rozenek-Majdan do zdjęcia dołączyła zabawny komentarz: "Jeżeli niedziela to na obiad: królik. Ten jest najpyszniejszy, udał nam się ten #dzidziuśmajdana". Pod fotografią, jak nie trudno się domyślić, pojawiła się masa komentarzy: 

Pani Małgosiu, najpiękniej Pani wygląda, gdy patrzy Pani na swoje dzieci. Ujęcia z maluszkiem naturalne, prawdziwe, najlepsze...
Jakie cudności do schrupania. Rośnie jak na drożdżach ten dzidziuś Majdana.
Zacałowałabym, oj ten Wasz króliczek tylko do schrupania
Boszszszsz ależ to ładne dziecko jest
Prze-cu-do-wny
Jestem w nim tak zakochana, że bajka
Pani Małgosiu, jest Pani przepiękną kobietą, ale te zdjęcia skradł wasz przesłodki synuś, jest przeuroczy
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, co robi, gdy jej córka zaczyna się nudzić. Spróbujecie jej metody?
Więcej o: