To hit na Instagramie. Księżniczki Disneya w ciąży i z dziećmi na rękach. Jak wyglądają?

Historia księżniczek Disneya nie kończy się wraz z napisem "The end". Za sprawą rosyjskiej rysowniczki Oksany Pashchenko dowiadujemy się co było dalej.

Książę składa na jej ustach namiętny pocałunek i na tym koniec. Ewentualnie: kadr z pięknego ślubu. Na tym zwykle kończy się historia wszystkich księżniczek i innych bohaterek kultowych bajek Disneya. A co było dalej? Oczywiście żyli długo i szczęśliwie - to wie każdy. Czy mieli dzieci? Oksana Pashchenko, rosyjska rysowniczka uważa, że tak i na swoim koncie na Instagramie prezentuje własną wariację na temat bohaterek popularnych bajek. Najpierw z ciążowym brzuszkiem, a potem dzieckiem na rękach.  

 

Księżniczki Disneya żyją długo i szczęśliwie

Oksana Pashchenko - autorka ilustracji, którymi chwali się na Instagramie kocha bajki Disneya, jest ich wielką fanką od wczesnego dzieciństwa. Nie mogła się pogodzić z tym, że historia ich bohaterek kończy się wraz z napisami końcowymi. Postanowiła więc stworzyć ciąg dalszy - ilustracje pokazujące, jak ulubione bohaterki dzieciństwa wyglądałyby w ciąży i jako świeżo upieczone mamy. 

 

Bohaterki ukochanych bajek są wśród nas

Bohaterkami pomysłowej Rosjanki zostały m.in. Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka, syrenka Ariel, Dżasmina, Pocahontas, czy Bella. Rysowniczka pokazała je z okazałymi ciążowymi brzuszkami, czasem we współczesnym świecie, w towarzystwie ukochanych mężczyzn. 

 

Księżniczki Disneya zostały matkami

Oksana nie była gotowa, żeby i na tym etapie życia księżniczek Disneya rozstać się ze swoimi ukochanymi bohaterkami więc poszła o krok dalej i zaprezentowała je w roli świeżo upieczonych mam.

 

Tym sposobem możemy zobaczyć, jak wyglądałyby dzieci m.in.: Mulan, Ariel, Pocahontas, czy królewny Śnieżki. Dopiero teraz z pełnym przekonaniem Oksana mogła stwierdzić: żyli długo i szczęśliwie. 

Zobacz wideo Jak przygotować się do ciąży? Badania, suplementy, aktywność
Więcej o: