Anna Mucha "przyłapała" dzieci na nietypowym pomyśle. "Co, obudzić ich? Będzie bite?"

Anna Mucha jest mamą dwójki dzieci - Stefanii i Teodora. Ostatnio odkryła, co jej dzieci robią pod jej nieobecność. Zdradziła fanom szczegóły zabawnej historii.

Anna Mucha to popularna polska aktorka teatralna, filmowa i serialowa. Swoim wdziękiem i zaangażowaniem w powierzone role skradła serce niejednego widza. W rankingu najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu organizowanego przez "Forbes'a" znalazła się na 73. miejscu w 2012 roku i na 75. miejscu w 2011 roku. Ostatnio sprawdzała swoje możliwości w roli jurorki w kolejnej edycji emitowanego na kanale TVP2 programu "Dance, dance, dance" oraz odgrywa rolę słynnej Madzi Marszałek w serialu "M jak miłość". Jest mamą 9-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora. Zazwyczaj nie pokazywała wizerunku dzieci w mediach społecznościowych, jednak społeczna kwarantanna sprawiła, że w sieci pojawiło się kilka filmików z pociechami. 

Anna Mucha i jej pomysłowe dzieci 

Anna Mucha przypadkiem odkryła podczas wieczornej kąpieli, czym zajmują się pod jej nieobecność Stefania i Teodor. Jak się okazuje, są naprawdę kreatywni! Aktorka zauważyła, że ubyła jej spora ilość kosmetyku do pielęgnacji ciała. Od początku przeczuwała, że jest to sprawka dzieci

Ten moment, kiedy odkrywasz, że twoje dzieci podczas twojej nieobecności albo gdy nie widzisz tego, używają twojego scruba do ciała i robią z niego eliksiry i zostało tyle. Co, obudzić ich? Będzie bite?

- powiedziała w relacji na Instagramie. 

Anna MuchaAnna Mucha Instagram/ @taannamucha

Kilka minut później opublikowała kolejne nagranie, na którym jest dość rozbawiona całą sytuacją. Zdradziła nawet powód! Okazało się, że Stefania i Teodor uznali produkt za smaczny i chętnie go konsumowali. 

Ten moment, kiedy się dowiadujesz, że oni nie robią z tego eliksiru, tylko to wyjadają, bo jest cukier!

- wyjaśniła gwiazda serialu "M jak miłość". 

Na szczęście aktorka wyjaśniła, że kosmetyk stworzony jest na bazie naturalnych składników i jest dla dzieci całkowicie bezpieczny. 

Anna MuchaAnna Mucha Instagram/ @taannamucha

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Anna Mucha znów odpowiada na atak fanki
Więcej o: