Ashley Graham dziewięć miesięcy po porodzie pozuje w bieliźnie. Nie ukrywa rozstępów

Ashley Graham nie boi się pokazywać na Instagramie prawdziwego obrazu macierzyństwa. Dzięki temu zebrała pokaźne grono obserwatorów. Teraz pokazała zdjęcie z maluchem, a przy okazji swoje pociążowe ciało.

Ashley Graham jest najbardziej popularną modelką XXL. W mediach społecznościowych gwiazdy mogliśmy zobaczyć odważne zdjęcia z ciąży. Na początku roku celebrytka urodziła synka. Już tydzień po porodzie pokazała swoje ciało, co wiązało się z dużą aprobatą ze strony obserwujących. Regularnie opowiadała obserwatorom o połogu i wychowaniu dziecka. 32-latka chętnie zdradza kulisy swojego życia prywatnego, niejednokrotnie podkreślając, że nie jest ono idealne. Teraz, dziewięć miesięcy po porodzie zaprezentowała, jak zmieniło się jej ciało. 

Ashley Graham pokazała ciało

Ashley Graham to mama aktywna w sieci. Jej wpisy, szczególnie te naturalne nie przechodzą bez echa i cieszą się ogromną popularnością. Ostatnio opublikowała fotografię po powrocie z Milan Fashion Week i pochwaliła się, jak bawi się z synkiem. Na zdjęciu ubrana jest w beżową koszulkę i majtki. Mimo tego, że fani zwrócili uwagę na rozstępy i widoczny brzuszek to są zachwyceni. Fotografię podpisała tekstem popularnej dziecięcej piosenki.

Baby shark doo doo doo doo doo doo

- napisała modelka.

 

Ashley Graham - modelka XXL

Ashley Graham jako pierwsza kobieta, nosząca rozmiar 16 pojawiła się na okładce "Sports Illustrated Swimsuit Issue". Wówczas dzięki niej zaczęto mówić o ruchu "body positive". Jest żoną Justina Ervina, a dowodem ich miłości jest syn Isaac Menelik Giovanni Ervin. Fani uwielbiają jej naturalność i zachwycają się tym, że nie ubarwia rzeczywistości, a pokazuje ją taką, jaką jest. Na swoim Instagramie oprócz pięknych fotografii nie boi się pokazywać licznych rozstępów, czy fałdki. Pod zdjęciami możemy przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

To jest piękne
Tego naturalnego piękna nie da się opisać słowami
Co za ładne zdjęcie
Najbardziej podobają mi się twoje naturalne fotografie

- piszą internauci w komentarzach pod zdjęciami. 

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Maffashion pokazuje ciało tydzień po porodzie
Więcej o: