Katy Perry pokazała, jak ściąga pokarm. Ma ważny apel

Katy Perry dołączyła do innych gwiazd, które zachęcają do wzięcia udziału w wyborach. Gwiazda, żeby zwrócić uwagę na problem niskiej frekwencji, pokazała, jak odciąga pokarm laktatorem.

Za niecały miesiąc poznamy wyniki wyborów na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Do udziału w głosowaniu zachęca wiele amerykańskich gwiazd. Jedną z nich jest Katy Perry i Orlando Bloom, którzy są świeżo upieczonymi rodzicami. W sieci krąży zachęcające wideo z udziałem celebrytów. W stylizowanym na lata 80. nagraniu aktorzy zachęcają, aby "ćwiczyć głosowanie". W tle pojawiają się informacje dotyczące tegorocznych wyborów. W klipie Katy Perry, która niedawno została mamą nie wyciska z siebie siódmych potów, a jedynie mleko. 

Katy Perry o karmieniu piersią

Katy Perry wzięła udział w akcji, zorganizowanej przez aktorkę, Jane Fondę, która ma na celu zwiększenie frekwencji w wyborach prezydenckich.

OK, więc @orlandobloom i ja mamy różne poglądy na temat tego, co w dzisiejszych czasach oznacza odciąganie pokarmu, ale ktokolwiek powiedział, że odciąganie to nie sport ... Chciałabym skręcać jego sutki zgodnie z ruchem wskazówek zegara przez tydzień prosto. Wszędzie będziemy korzystać z prawa do głosowania

- napisała na Instagramie Katy Perry. 

 

Celebrytka jako mama doskonale rozumie jak ważny jest brak ograniczeń i swoboda w publicznym karmieniu dziecka, czy odciąganiu pokarmu. Poruszając ten temat w sieci wokalistka staje w obronie kobiet oraz stara się stworzyć lepszą przyszłość dla swojego dziecka i matek na całym świecie. 

Amerykanie odpowiadają w ankiecie

Ankieta przeprowadzona przez agencję Aeroflow udowodniła, że ponad 61% Amerykanów uważa, że karmienie piersią, czy odciąganie pokarmu w restauracji jest niedopuszczalne, a aż 25% nie chce, aby matki miały możliwość robienia tego w publicznym miejscu. Z kolei prawie co trzecia osoba uważa, że pracodawcy nie powinni być zobowiązani do zapewnienia specjalnego pokoju do laktacji. Dane dość mocno kontrastują z tym, że 90% osób uważa, że kobiety powinny mieć specjalne miejsce w pracy do odciągania pokarmu. 

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec
Więcej o: