Tak zmienił się Macaulay Culkin. Aktor znany z roli "Kevina samego w domu" uzależnienie ma już za sobą

Macaulay Culkin znany przede wszystkim jako aktor wcielający się w kultową postać chłopca z filmu "Kevin sam w domu" zażartował z sam siebie. Odtworzył niezapomniany przez wszystkich fanów moment z filmu. W tym celu założył na twarz nietypową maskę.

Zabawna maseczka

40-letni Macaulay Culkin opublikował na Instagrami zabawne zdjęcie. Aktor włożył przerażającą i bardzo realistyczną maskę. Maseczka przedstawia jego zszokowaną minę, którą fani dobrze znają z filmu "Kevin sam w domu".

 
Po prostu będę zabezpieczony przed COVID, będę bezpieczny nosząc skórę mojej młodszej osoby. Nie zapomnij założyć masek, dzieciaki

- napisał pod postem na Instagramie.

Powrót gwiazdy

Nietypowa maska sprawia, że aktor wygląda tak, jakby ściskał twarz i krzyczał. Dokładnie tak jak uwieczniono na plakacie filmowym, wielu zdjęciach i memach. Przypomnijmy, że Macaulay Culkin wcielił się w Kevina McCallistera, w kilku filmach. Pierwszy raz zagrał Kevina w wieku 10 lat.

Jednak Culkin nie poradził sobie z olbrzymią, szybko zdobytą, sławą. Ma za sobą nieudane małżeństwo, nałogi, randki z gwiazdami porno, wiele skandali. Szczególnie wyniszczające było oczywiście uzależnienie od narkotyków. Dziś jednak ma już je za sobą. Na najnowszych zdjęciach wygląda naprawdę dobrze.

 

Dawno niestety nie wystąpił w żadnym filmie. Fani jednak trzymają wciąż za niego kciuki. Kto wie, może powróci na falę dawnej popularności za sprawą serialu "American Horror Story"? Został obsadzony w najnowszej serii. Niestety musimy poczekać na premierę, która została przełożona ze względu na pandemię.

 
Więcej o: