Gang Fajniaków z Biedronki. Dyskont przygotował specjalną ofertę. Zabawki można dostać szybciej

Twoje dzieci także zbierają urocze pluszaki z Biedronki? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Biedronka przygotowała dla swoich klientów niezwykłą ofertę. Gang Fajniaków z Biedronki można dostać szybciej. Wystarczy kupić jeden konkretny produkt. Sprawdzamy, co należy kupić, aby dostać dodatkowe punkty.

Od Świeżaków do Fajniaków

Najpierw był Gang Świeżaków w Biedronce, potem odpowiedź Lidla i Gang Lidlaków. Zabawa w zbieranie punktów i naklejek nikomu się jeszcze nie znudziła. Dzieci nadal chcą bawić się oferowanymi przez dyskonty pluszakami. Niesłabnącą popularnością cieszy się nowy "gang" Biedronki – Gang Fajniaków.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE: Lidl odpowiada na Gang Słodziaków. Leśne Lidlaki są bardzo podobne, ale tańsze

Jak dostać pluszaki z Gangu Fajniaków?

Aby otrzymać maskotkę z Gangu Fajniaków podczas zakupów w sklepie należy zebrać 60 punktów. Jeżeli mamy ich mniej – 40 punktów – pluszaka możemy kupić w promocyjnej cenie 19,99 złotych. Każdy punkt otrzymujemy za wydane 50 złotych w Biedronce.

Ponadto dodatkowe punkty są przyznawane za zakupy produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki (czyli tych oznaczonych etykietą Kupuj, co polskie), za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka oraz za zakup warzyw lub owoców. Bonusowy punkt można również zyskać za zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Specjalna oferta dla klientów Biedronki

Aby trafił do nas pluszak z Gangu Fajniaków, musimy więc nazbierać sporo punktów. Dla rodziców wszystkich niecierpliwych dzieci, dyskont przygotował więc specjalną ofertę. Warto się śpieszyć, ponieważ jest ona czasowa. Obowiązuje tylko przez dwa tygodnie.

Co trzeba zrobić, aby dostać dodatkowe punkty? Wystarczy kupić dowolną parę śniegowców dziecięcych. Za zakup wspomnianych butów za minimum 50 złotych, dostaniemy dwa dodatkowe punkty. Oferta startuje od najbliższego piątku 9 października i trwa do środy 21 października.

Twoje dzieci także zbierają maskotki z Gangu Fajniaków z Biedronki?

Więcej o: