Edyta Pazura o tym, czego nauczyło ją macierzyństwo. "Od kiedy zostałam matką wiem, że można korzystać z toalety z dzieckiem na rękach"

Edyta Pazura jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie porusza tematy związane z rodzicielstwem. Teraz opublikowała wpis, który zrozumie każda mama.

Edyta Pazura jest nie tylko żoną popularnego aktora Cezarego Pazury, lecz także kobietą niezwykle przedsiębiorczą. Od dwóch lat prowadzi własnego bloga o tematyce parentingowej i lifestyle'owej. Często wypowiada się też jako ekspert z dziedziny macierzyństwa. Sama jest mamą trójki dzieci: dziesięcioletniej Amelii, ośmioletniego Antoniego i rocznej Rity. Na Instagramie chętnie publikuje rodzinne fotografie, dzięki czemu udało jej się zbudować wokół siebie ciekawą jej życia i opinii społeczność fanów.

Edyta Pazura o macierzyństwie

Edyta Pazura chętnie wypowiada się w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowała post przypominający wpis do pamiętnika. Zawiera on kilkanaście umiejętności, których stopniowo uczy się każda mama. Wpis rozpoczyna się słowami: Z pamiętnika matki. Dzień 36 - „Niezwykłe umiejętności”. Od kiedy zostałam matką wiem, że można:

1. Korzystać z toalety z dzieckiem na rękach. 2. Zrobić makijaż wieczorowy w 7 minut. 3. Wziąć prysznic w makijażu wieczorowym pozostawiając go w stanie nienaruszonym. 4. Umyć włosy w umywalce. 5. Czytać po ciemku. 6. Zdjąć hybrydę bez acetonu (nie polecam). 7. Czytać książkę co 3 minuty przerywając i wracając bez problemu w to samo miejsce oraz kontynuując wątek. 8. Zapełnić wózek sklepowy w 15 minut. 9. Bawić się klockami, pytać tabliczki mnożenia oraz uczyć się budowy tkanek zwierzęcych jednocześnie. 10. Przenieść się na inną planetę (wystarczy wejść do pokoju nastolatki). 11. Znać imiona wszystkich Avengers, mimo iż kompletnie mam na to wywalone. 12. Odczuwać błogi stan i pić kawę po 22.00. 13. Budzić się i zasypiać w nocy bez problemu nawet 10 razy. 14. Mieć w dupie bałagan. 15. Mieć dziecko przy cycku, a drugą ręką układać ubrania w szufladach. 16. Mieć brak cierpliwości i mega cierpliwość jednocześnie. P.S Nie... Nie jestem nago. Piszę od razu, bo wiem, że sporo osób ma „niedowzrok”

- napisała Edyta Pazura.

Czy zgadzacie się z żoną Cezarego Pazury?

 

Edyta Pazura często porusza prywatne wątki

Edyta Pazura poza wpisami na blogu często opisuje swoje rodzinne historie. Jakiś czas temu opublikowała bardzo osobisty post. Opowiedziała wówczas o początkach związku z Cezarym Pazurą. Na początku ich znajomości, powiedziała przyszłemu mężowi, że marzy o dużej rodzinie. Było to dla niej na tyle ważne, że była w stanie zakończyć tę relację, jeśli aktor nie wyraziłby aprobaty. 

Kiedy go spotkałam 13 lat temu powiedziałam: "Chcę mieć troje dzieci. Dwie dziewczynki i jednego chłopca. Jeżeli Ty nie chcesz być ojcem i nie pragniesz równie mocno jak jej tej trójki dzieci to oznacza, że się dla mnie nie nadajesz..." Tylko dziewiętnastolatka mogła mieć tyle odwagi, ale dzięki temu moje dzieci mają najlepszego i najwspanialszego tatę na świecie

- napisała żona Cezarego Pazury.

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności
Więcej o: