Drew Barrymore już jako dziewięciolatka była uzależniona. Miała trudne dzieciństwo

Drew Barrymore, gwiazda Hollywood, od dziecięcych lat występuje na ekranach telewizorów. 45-letnia aktorka nie ukrywa, że już jako dziecko była uzależniona od alkoholu i narkotyków. Ma za sobą także próbę samobójczą.

Drew Barrymore to amerykańska aktorka, modelka, reżyserka i producentka filmowa. W wieku 11 miesięcy pojawiła się pierwszy raz na ekranie - w reklamie jedzenia dla psów, jako dwulatka trafiła do telewizyjnego melodramatu NBC Suddenly, Love (1978), w wieku pięciu lat wzięła udział w biograficznym dramacie telewizyjnym CBS Bogie. Jednak popularność wpłynęła niekorzystnie na jej dzieciństwo. Zanim Drew skończyła 14 lat, była dwukrotnie na odwyku od alkoholu i kokainy. Gwiazda twierdzi, że te doświadczenia nauczyły jej ostrożności na przyszłość.

Drew Barrymore już jako dziewięciolatka zmagała się z nałogiem

Drew Barrymore opisała w swojej biografii, wydanej w 1991 roku i zatytułowanej "Little Girl Lost" (Mała zagubiona dziewczynka) opisała, że jako dziecko uzależniła się od alkoholu i narkotyków. 

Ojciec Drew Barrymore zostawił rodzinę, gdy aktorka miała 9 lat. Matka zabierała Drew na imprezy, podczas których dziewczynka poznała, czym są alkohol i narkotyki. Aktorka zaczęła palić, gdy miała zaledwie 9 lat, pić alkohol w wieku 11 lat i wciągać kokainę jako 13-latka. Po próbie samobójczej, jako 14-latka trafiła dwukrotnie na odwyk. W 1989 roku ogłosiła, że ostatecznie zerwała z nałogami. Jednak niedługo potem próbowała popełnić samobójstwo. Przez długi okres po tym w mediach ukazywano ją jako "symbol seksu" i imprezowiczkę. 

Drew Barrymore jest mamą dwóch córek. Miała trzech mężów

Drew była trzykrotnie zamężna. Pierwszy ślub odbył się w 1994 oku, gdy aktorka miała 19 lat.  Jej mężem został wówczas Jeremy Thomas. Jednak niecałe dwa miesiące później Drew złożyła pozew o rozwód. Pięć lat później zaczęła spotykać się z Tomem Greenem i w 2001 wyszła za niego za mąż. Raptem kilka miesięcy później, Green złożył pozew o rozwód. W 2012 roku aktorka poślubiła Willa Kopelmana, handlarza dziełami sztuki. Po kilku latach małżeństwa, w 2016 roku para wzięła rozwód. Mają jednak dwie córki: Olive Barrymore Kopelman (ur. 26 września 2012) i Frankie Barrymore Kopelman (ur. 22 kwietnia 2014). 

 
Więcej o: