Weronika Rosati wysłała córkę do przedszkola. "Mamo, mamo, boje się"

Weroniki Rosati opublikowała relację na InstaStories z pierwszego dnia w przedszkolu swojej córeczki. Elizabeth na początku się obawiała, jednak szybko odnalazła się w gronie rówieśników. Popularna gwiazda podkreśliła, że rozstanie nie było łatwe.

Weronika Rosati ponad dwa lata temu została mamą. Na świat przyszła jej córeczka, która otrzymała imię Elizabeth. Dziewczynka jest oczkiem w głowie aktorki. Celebrytka chętnie publikuje w mediach społecznościowych kulisy swojego prywatnego życia. Nie brakuje zdjęć z córką, jednak do tej pory gwiazda nie pokazała twarzy pociechy. Ostatnio opublikowała na InstaStories dość osobistą relację, na której mała Elizabeth pierwszy raz poszła do przedszkola. Jesteście ciekawi, czy dziewczynce spodobało się nowe miejsce?

Weronika Rosati zrelacjonowała pierwszy dzień w przedszkolu swojej córki

Weronika Rosati nie kryje smutku i bardzo ubolewa nad tym, że Elizabeth rozpoczęła edukację w czasie pandemii koronawirusa. Na samym początku gwiazda pokazała kadr z domu, na którym pozuje w masce ochronnej, a w tle widać córeczkę. Weronika odpisała kadr: 

Mały uczeń gotowy na zajęcia

Następnie mogliśmy zobaczyć przedszkole Elizabeth, a także uroczy kadr, na którym mama przytula córkę podczas zajęć na świeżym powietrzu. 

Pożegnanie z mamą pierwszego dnia w przedszkolu nie jest łatwe. Duży krok dla mojego dziecka

- podpisała fotografię Weronika Rosati.

W relacji na Instagramie widać, że dziewczynka szybko odnalazła się w gronie rówieśników, co z pewnością bardzo uspokoiło celebrytkę. Jednak w pewnym momencie Elizabeth podbiegła do mamy i zaniepokojona krzyknęła:

Mamo, mamo, boję się!

Aktorka błyskawicznie uspokoiła córeczkę i oznajmiła jej, że chłopiec, którą ją gonił, chciał się z nią tylko pobawić. Podczas pierwszego dnia w szkole dziewczynka zaliczyła wizytę na placu zabaw oraz wykonała rysunek. Dzieci otrzymały od przedszkolanek małe upominki - lizaki w kształcie misia.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach
Więcej o: