Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie synka. "O 3.46". Lokalizacja: Bar mleczny. Internauci żartują: Otwarte całą dobę

Rodzice dobrze wiedzą o tym, że pierwsze miesiące z pociechą wiążą się czasem z nieprzespanymi nocami. Dziecko może obudzić się z płaczem, a wtedy trzeba np. zmienić mu pieluchę czy nakarmić. Aleksandra Żebrowska pokazała, że jej synek obudził się głodny o 3.47. Pod zdjęciem opatrzonym lokalizacją - Bar mleczny.

Aleksandra Żebrowska i nocne karmienie piersią

Aleksandra Żebrowska już jakiś czas temu poinformowała fanów o tym, że karmi piersią. Najpierw udostępniła fotografię, na której widać jak karmi dziecko i jednocześnie je pizzę. Później dodała zdjęcie z ironicznym opisem, który miał na celu znormalizowanie karmienia piersią w miejscach publicznych. Tym razem pokazała zdjęcie swojego synka Feliksa, wykonane w nocy. Wstawiła na Instagram zdjęcie synka z oznaczeniem lokalizacji: Bar mleczny.

3:46, magiczna godzina

- napisała. 

 

Internauci: Otwarty całą dobę

Pełnia była, pewnie dlatego.
To się wyspał człowiek.
Otwarte całą dobę

- skomentowali żartobliwie internauci. Rodzice przyznali, że znają uczucie, związane z nieprzespanymi nocami i podzielili się swoimi doświadczeniami.

U nas bal trwał całą noc.
My się karmimy co 2-3 godziny w nocy. 
U nas dzisiaj podobna pora, tylko wizyta w barze mlecznym przedłużyła się do 5.00 prawie

- napisali pod zdjęciem Żebrowskiej.

Aleksandra i Michał Żebrowscy są rodzicami trojga dzieci

Jakiś czas temu Michał Żebrowski podzielił się z fanami fotografią po nieprzespanej nocy. W opisie stwierdził, że spali z żoną trzy godziny. Aktor i Aleksandra Żebrowska wzięli ślub w 2009 roku. Są rodzicami trójki pociech - Franciszka, Henryka i Feliksa. Trzecie dziecko przyszło na świat w sierpniu. Ostatnio Żebrowska opowiedziała o macierzyństwie w wywiadzie z portalem ofemini.pl. Zobacz: Aleksandra Żebrowska: Nie zgadzam się, że karmienie piersią to jakiś wyjątkowo intymny moment między matką a dzieckiem.

Więcej o: