Maffashion pokazała brzuch trzy tygodnie po porodzie. Zaskoczyła wszystkich

Maffashion, znana blogerka modowa, trzy tygodnie temu urodziła synka. Pokazała, jak wyglądała niedługo po porodzie i obecnie. Oczekiwała większej różnicy?

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska dołączyła niedawno do grona świeżo upieczonych mam w polskim show-biznesie. 10 września przyszedł na świat jej synek. Szczęśliwym tatą jest partner blogerki - aktor Sebastian Fabijański. Celebrytka, którą na Instagramie obserwuje niemal półtora miliona użytkowników, chętnie dzieli się z nimi nie tylko zdjęciami najmodniejszych stylizacji, ale także fotkami swojego synka i jego taty. Pokazała też jak wyglądał jej brzuch tydzień po porodzie. Niedawno udostępniła filmik, na którym w samej bieliźnie prezentuje z kolei swój brzuch trzy tygodnie po porodzie. Różnica między tymi dwiema relacjami jest znaczna. Dziś blogerka prezentuje się wspaniale. Widać, że macierzyństwo jej służy i szybko wraca do formy. Po ciążowym brzuszku prawie nie ma już śladu.

Trzy tygodnie po porodzie nie ma już niemal śladu po ciążowym brzuchu.Trzy tygodnie po porodzie nie ma już niemal śladu po ciążowym brzuchu. Instagram/maffashion_official

Kto najszybciej wraca do formy?

Pośród celebrytek, które niedawno zostały mamami zapanowała ostatnio moda na zdawanie w mediach społecznościowych relacji ze swojego powrotu do formy i wyjściowego wyglądu. Dała się jej ponieść nie tylko Maffashion, ale także m.in.: Małgorzata Rozenek, która pokazała, jak dba o urodę  po narodzinach Henia. Anna Lewandowska także publikowała zdjęcia, na których widać było ekspresowy powrót do szczupłej, wysportowanej sylwetki. Tego typu relacje mobilizują inne młode mamy do zadbania o siebie i swoje ciało. I chociaż nie wszystkie z nas będą wyglądać tak, jak gwiazdy na Instagramie, warto pamiętać, że ciało kobiety jest niesamowite, bo pozwala wydać na świat dziecko, a wszystkie towarzyszące mu przy tym zmiany powinny nam o tym przypominać.

W polskim show-biznesie rodzi się więcej chłopców

W ostatnim czasie w polskim showbiznessie pojawiło się sporo dzieci. Anna Lewandowska wydała na świat małą Laurę, Małgorzata Rozenek urodziła synka Henia, Barbara Kurdej-Szatan także synka, któremu nadała takie samo imię. Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski z kolei powitali na świecie trzeciego synka - Feliksa. 

Zobacz wideo Ginekolog: "Poród naturalny wymaga wcześniejszego przygotowania"
Więcej o: