Małgorzata Rozenek pozuje bez spodni. W komentarzach: "nie wyobrażam sobie, by moi nastoletni synowie i ich koledzy widzieli takie zdjęcia"

Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które wywołało wiele negatywnych komentarzy. Fani zasugerowali, że mając dzieci nie wypada pokazywać się w negliżu.

Małgorzata Rozenek publikuje zdjęcie, które wzbudza wiele emocji

Małgorzata Rozenek tuż po urodzeniu dziecka wróciła do ćwiczeń pod okiem trenerki Lidii Wierzbowskiej, z którą zna się od lat. Chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z treningów. Tym razem pokazała fotografię, na której pozuje w białej koszuli bez spodni eksponując smukły pośladek. W komentarzu jedna z obserwatorek zwróciła uwagę, że matka, której dzieci mają dostęp do social mediów, nie powinna pokazywać takich zdjęć. 

Gotowi na podbój świata?

- napisała pod zdjęciem Małgosia.

 

Wielu obserwatorów komplementowało świetne ciało 42-latki, która zaledwie cztery miesiące temu urodziła dziecko. 

I to się właśnie nazywa seksi mama. Wygląda Pani przepięknie
Piękna sylwetka I tyle!!!!
Pani Małgosiu bardzo ładnie pani wygląda po porodzie. Widać dieta i ćwiczenia skutkują 
Pani Małgosiu... kiedy Pani urodziła Henryka? Bo nie uwierzę, że parę miesięcy temu ! Zazdro! Wygląda Pani rewelacyjnie

- pisali fani.

Czy mamie wypada publikować odważne zdjęcia w sieci?

Niestety nie wszyscy pochwalili fotografię Małgorzaty Rozenek. Obserwatorzy sugerowali, że opublikowanie takiego zdjęcia w internecie jest zwyczajnie niesmaczne i niestosowne. 

Nie ma już Pani tych 25 lat, wiec milej oglądałoby się ubrana bardziej stosownie do wieku. Ja wiem, że kontrowersja najbardziej się klika, ale naprawdę, czy pieniądze są najważniejsze na świecie?
Pewnie jesteśmy gotowi, z tym że raczej ubrani i bez niezdrowego ekshibicjonizmu

- komplementowali obserwatorzy.

Jedna z fanek starała się trzymać stronę Małgosi, jednak dodała, że sama nie wyobraża się tak pokazywać w sieci mając potomstwo. 

Hmmm... też jestem mega po Pani stronie Małgosiu, ale jednak nie wyobrażam sobie, aby moi nastoletni synowie i ich koledzy widzieli takie moje zdjęcia w sensie "czy aby na pewno nie zapomniała czegoś ubrać?

- wyznała fanka. 

Małgorzata Rozenek błyskawicznie odpowiedziała na komentarz. 

Myślę, że moi synowie są dużo mniej pruderyjni, niż niektórzy tu. Oni nie szokują się tak łatwo. Nieodmiennie za to, dziwi ich ta troska o nich

- stwierdziła 42-latka. 

W wy, jak uważacie? Czy Małgorzata Rozenek ma rację?

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem
Więcej o: