Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia syna. Fani cieszą się, że nie ukrywa jego twarzy

W świecie polskiego showbiznesu pojawił się kolejny Henio. Aktorka pochwaliła się zdjęciami maleństwa, a nawet filmikiem, na którym nuci mu kołysankę.

Barbara Kurdej-Szatan (aktorka telewizyjna i teatralna, gwiazda serialu "M jak miłość") i Rafał Szatan po raz kolejny zostali rodzicami. Tym razem powitali na świecie synka. Podobnie jak starsza siostra malucha, ośmioletnia Hania, nie posiadają się z radości. Malec dostał na imię Henio, to ostatnio popularne imię wśród polskich celebrytów. Tak samo nazwali swojego synka Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oraz aktorka Katarzyna Zielińska. Niedługo po narodzinach maleństwa, jego zdjęciem pochwalił się na Instagramie dumny tata, teraz opublikowała je mama. 

 

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się nie ukrywać twarzy dziecka

Pod fotką posypała się lawina komentarzy z gratulacjami dla dzielnej mamy. Dołączyli się do nich m.in.: Joanna Koroniewska, Katarzyna Zielińska, Maria Dębska, Paulina Krupińska i Rafał Maserak. Jedna z fanek ucieszyła się, że celebrytka nie zakrywa twarzy dziecka.

Jak fajnie, że zdecydowałaś się pokazać Henryczka i nie zakrywać mu tej pięknej buźki (jak większość celebrytek). Uważam, że w tym przypadku fajnie pokazać, bo to prawdziwe szczęście i powód do dumy, który można pokazać.

Gdy kolejna polska gwiazda informuje fanów, że jest w ciąży, ci jeszcze przed narodzinami dziecka chcą wiedzieć, jakiej będzie płci i czy rodzice wybrali już dla niego imię. Z kolei kiedy się urodzi, są ciekawi, czy zobaczą twarz maleństwa. Aneta Zając nie publikuje zdjęć twarzy swoich dzieci, podobnie Anna Lewandowska, z kolei Małgorzata Rozenek chętnie chwali się zdjęciami buzi swojego maleństwa. 

Barbara Kurdej Szatan pokazała, jak usypia maleństwo

Przy okazji publikacji zdjęcia małego Henryka, Barbara Kurdej-Szatan opublikowała także na Instagramie krótki filmik, na którym nuci maleństwu piękną kołysankę. Aktorka jest bez makijażu, na twarzy widać ślady zmęczenia, ale także wielką radość. W usypianiu kołysanką mamie pomaga starsza siostra chłopca, Hania. Ta piękna scenka rodzinna chwyta za serce. 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi
Więcej o: