Strzelanina w Nowym Jorku. Ojciec osłonił dzieci własnym ciałem

W salonie samochodowym w Nowym Jorku doszło do strzelaniny. Na miejscu był ojciec z dziećmi. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, widać jak mężczyzna osłonił swoje pociechy.

21 września na Bronksie w Nowym Jorku trzech zamaskowanych mężczyzn strzelało w kierunku wejścia do salonu samochodów używanych, w którym znajdowali się klienci. Policja z Nowego Jorku udostępniła w sieci nagranie tego zdarzenia, aby internauci pomogli w ustaleniu tożsamości napastników. Na filmiku opublikowanym przez policję widać, jak ojciec zasłania swoje dzieci własnym ciałem. 

Ojciec trójki dzieci zasłania je swoim ciałem 

Gdy padły strzały, 39-latek zepchnął dzieci z kanapy na podłogę i osłonił je. Mężczyzna został trafiony kulą w prawe udo, jego dzieciom natomiast nic się nie stało. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Jak podaje NBC, jego życiu nic nie zagraża, a stan jest stabilny. Nowojorska policja sugeruje, że strzelanina mogła być powiązana z działającymi na tym terenie grupami przestępczymi.

Ostatnio pisaliśmy o mamie, która uratowała swoje dzieci podczas pożaru. Lubow Pawlunina wyjechała na wakacje do Nowosybirska z synkami: trzylatkiem i czterolatkiem. Gdy obudziła się ok. siódmej rano, zauważyła w pokoju dym. Kobieta była zmuszona zrzucić dzieci z balkonu. Zobacz artykuł: Mama zrzuciła dzieci z balkonu podczas pożaru. Dzięki temu uratowała im życie.

Polecamy również: "200 ml wystarczy, aby doszło do oparzenia 40 proc. ciała małego dziecka". Ratownik o najczęstszych wypadkach domowych.

Zobacz wideo Na zewnątrz 25 stopni, a w samochodzie 18-miesięczne dziecko. Czescy policjanci musieli wybić szybę
Więcej o: