Mama i córka wyglądają jak bliźniaczki. Trudno określić, która jest starsza. Internauci: Jak kopie

41-letnia Stacie Smith z 16-letnią Madison nagrywają regularnie filmiki na TikToku. Kobiety są tak podobne, że internauci mają problem z określeniem, która jest mamą, a która córką.

41-letnia Amerykanka Stacie Smith z 16-letnią Madison wyglądają niemal identycznie na nagraniach, które udostępniają na TikToku. Jeden z filmików ma ponad milion wyświetleń. 

Internauci zszokowani podobieństwem mamy i córki

Stacie, nauczycielka wychowania przedszkolnego i jej nastoletnia córka udostępniają nagrania, na których widać, jak tańczą. Obydwie mają blond włosy, duże niebieskie oczy i promienny uśmiech. Nic dziwnego, że użytkownicy mediów społecznościowych nie mogą uwierzyć, że 41-letnia Stacie i 16-letnia Madison to mama i córka, a nie siostry-bliźniaczki.

Jak kopie!
Drukarki 3D są już tak rozwinięte? 
Czy tylko ja pomyślałem, że to filtr lustrzane odbicie?
Czekałam, aż mama, o której mowa w opisie pojawi się na filmiku, a okazało się, ze ona tu jest. Nie do wiary. Jak bliźniaczki

- czytamy w komentarzach. 

Mama z córką wyglądają jak bliźniaczkiMama z córką wyglądają jak bliźniaczki stacie_smith.03/ TikTok

Stacie i Madison regularnie nagrywają filmiki na TikToku i umieszczają je w mediach społecznościowych. Czasem do nagrania zakładają identyczne ubrania, co dodatkowo sprawia, że naprawdę trudno rozpoznać, która jest córką, a która mamą. 

Stacie i Madison to nie jedyna mama z córką znane w sieci z podobieństwa. Niedawno 17-letnia Kennedy Rian pokazała na TikToku swoją mamę. Reakcje internautów były podobne jak w przypadku Stacie i Madison. Nie mogli uwierzyć, że to rodzic i dziecko, a nie bliźniaczki. Zobacz: Biorą je za bliźniaczki, tymczasem jedna to 33-letnia mama, a druga 15-letnia córka. Wiecie, która to która?

Więcej o: